Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Szegeden ismertek jó bútor...

Szegeden ismertek jó bútor asztalost?

Figyelt kérdés
Nem vagyok ismerős, csináltatott valaki konyha bútort? Nem tudom milyen méter árakkal lehet számolni. Köszönöm!

2015. márc. 15. 16:18
 1/8 anonim ***** válasza:

A legolcsóbb a készen kapható.

A második legolcsóbb a Karnis. Menj ki a Jégpályához(csak a körforgalomnál jobbra menj).

Nagyon sok asztalos az ügyféllel megtervezi,a Karnisnál leszabatja,élfóliáztatja,stb. És plusz 20~40%-ért összeállítja házhozszállítja,és beszereli.

2015. márc. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Bár én nem arra lakom,a József Attila sgt~~Budapesti krt. kereszteződésénél is van egy "normális" üzlet,ahol teljeskörű a szolgáltatás.Valahol a szolgáltató soron,ahol a CBA,és a REál is van.

Ezenkívül dícsérik a Kereszttöltés u.-ban lévőt is,(kb.félúton a körforgalom,és a troliforduló között)

2015. márc. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szia. nekem most nem régen csinálták,nagyon jó áron és nagyon szép. Ha érdekel és írsz privit elküldöm a számát.
2015. márc. 16. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Első, a karnis szerinted ingyen rakja össze?
2015. márc. 16. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem,nem ingyen rakják össze,de úgy tudom,a házhozszállítást,beszerelést nem vállalják.
2015. márc. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippeket:) A tel.számmal azért nem élnék, mert többen akartak adni. Egyenlőre tájékozódok, nincs is kedvem 10 számot felhívni, és az egészet elmagyarázni. Szerintetek a kész a legolcsóbb? Pesten a kollega 22.500 ft/méter áron csináltatta, igaz maradék anyagokból dolgozik az asztalos, de ez nem látszik kívülről, csak a belsején itt ott, de amúgy meg full jó az egész, jobb mint a legolcsóbban kapható készek. Mindezt 22,5e ft-ért (alsó felső együtt) métere.... döbbenet....igaz, ez pest.
2015. márc. 17. 09:13
 7/8 anonim válasza:
De ugye a 22,5 e Ő fizeti neked, hogy összerakhatta, ott FENN a nagy PESTEN!
2017. júl. 26. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó. Mire gondolsz? Nem igazán értem.
2017. júl. 29. 07:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!