Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Hogyan álljak neki zsebes...

Hogyan álljak neki zsebes falvédőt varrni a kicsinek? Még most kezdtem el tanulni a varrást, szóval annyira nem megy, de mégis szeretném.

Figyelt kérdés
Milyen anyagokat kell vennem? És mik a lépések?
2010. febr. 16. 13:58
 1/7 anonim ***** válasza:
A 2009-es négyévszak gyerekburdában volt egy ilyen. Ha gondolod, beszkennelem és elküldöm pdf-ben.
2010. febr. 16. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Ó nagyon nagyon hálás lennék érte!!!!Úgy szeretném neki megcsinálni, olyan sok szépet láttam, de gőzöm sincs hogy álljak hozzá.

Megírom az e-mail címem: graci.26@citromail.hu

2010. febr. 16. 17:20
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Én egy másik válaszoló vagyok!

Itt is kapsz segítséget, igaz ez nem falvédő, hanem tároló, de hasonló a felépítése.

www.varrohaz.hu honlapon.

falitartó: [link]

De Én a helyedben a falitartó mintájára egy réteggel vastagabbra csinálnám és már falvédőként tud funkciónálni a fali tartó egy jó kis gyerekmintás anyag és plüsspolár vagy sherpa anyaggal összerakva meleg is és aranyos is!

Üdv egy Anyuka.

2010. febr. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm!:)
2010. febr. 17. 09:24
 5/7 anonim ***** válasza:
Első válaszoló, nekem is küldd el légyszíves!!!! franciska@citromail.hu
2010. febr. 17. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Lányok!

Betojt a szkennerem :( Hét vége előtt nem tudja megnézni a férjem, hogy mi a gond vele. Ha sikerül megcsinálnia, legkorábban jövő héten tudom küldeni.

Ebben van benne:

[link]

2010. febr. 17. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Rendben van, jó lesz jövőhéten is. Nagyon köszönöm hogy szóltál!
2010. febr. 17. 14:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!