Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » A szilikonzsír romlandó?

A szilikonzsír romlandó?

Figyelt kérdés

[link]


Ugye nem csak 2010-ig jó?



2015. máj. 23. 09:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Na ná,hogy van ráírva eltarthatóság is .Különben nem vennél másikat .10 éve lejárt étel konzerveket nyitottam fel,jobbak voltak mint a maiak .garázs pakolgatás közben 15 éves ecetes tormára bukkantam,2 kis üveggel .Kivülről már kissé barnánk látszott.Felbontottam,ízre viszont semmit sem változott .Megjegyzem,voltam igy már olajos hallal is .

A kb 25 éves jól lezárt lábazati festéknek is kicsit bőrös volt a teteje .Eltávolitása után felkevertem,kis higitót hozzá,és elhasználtam.Ez volt 3 éve ,és még mindig hibátlnul ott van ahova kentem .

Hát ennyit az ilyen lezárt anyagokról .

2015. máj. 23. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A szilikonzsír nem fog megromlani.
2015. máj. 23. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

A dátum után annak a két vonalnak mi lehet a jelentése?

2015. máj. 24. 11:44
 4/4 anonim ***** válasza:
A dátumbélyezgőjükön napok is szerepeltek, ezeket forgatták addig, míg csak egy-egy vonal lett belőle. Napra pontosan már ők sem akarták megmondani meddig bírja a soha meg nem avasodó szilikonzsír :-)
2015. máj. 26. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!