Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » GardenMaster 50 láncfűrész,...

GardenMaster 50 láncfűrész, Oregon lánccal (26 k Huf,3,2 Le,50 cm)?

Figyelt kérdés

Főként tapasztalatok érdekelnének erről a láncfűrészről.

20-25 ezer könyékén gondolkodok alkalmankénti metszéshez, pár köbméter tűzifa vágáshoz fűrészt.

Tudom, olcsó. kínai. de azért Oregon lánc van rajta :)


GardenMaster 50

(OBI)


Max. teljesítmény: 2,4 kW/ 52 cm3/ 3,2 LE.

Vágószélesség: 50 cm.

Üresjárati fordulatszám: 2800 fordulat/perc.

Oregon lánccal, láncfékkel.

Kétkezes biztonsági kapcsolóval.

Automata olajozás.

Lánc sebesség: 10 000 m/s.

20"-os láncosztás.



2015. jún. 4. 21:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Én meggondolnám a helyedben. Egy Oregon láncért (ugyanis az az egy dolog ér valamit az egész gépen) nem adnék ki annyi pénzt. Szomszédnak volt ilyen. obiban vette az is. Nem biztos, hogy a típusa egyezett azzal, amit te most kinéztél, de a gyártmány ugyanez volt. Néha hallottam az udvaron berregni, de szerelni mindig hosszabb ideig kellett, mint amennyit dolgozni lehetett vele. Aztán, mikor végleg behalt a masina, tanulva szomszéd az előző esetből, vett a jóember egy MTD-t a tecsóban. Nos, az talán még egy fokkal szarabb is volt, mint az előző fűrész. Közel hatvanezer ki az ablakon, jó gép pedig azóta sincs. Én pedig, amikor fűrészelnem kell valamit, csak feltankolom a kicsi Husqvarnámat, és dolgozom vele évek óta minden gond nélkül. Persze mikor vettem anno nyolcvanpárezerért, természetesen én voltam a hülye és a nem normális, aki annyi pénzt kiadott fűrészre, még jó, hogy a szomszédnak volt annyi esze, hogy ő ne a lehúzós szakboltot gazdagítsa, ahol úgyis csak a márkanevet kell megfizetni, és elmenjen az obiba, ahol ötvennel olcsóbban lehet kapni, és még fél lóerővel erősebb is... Na igen, de fontos kérdés, hogy meddig?
2015. jún. 4. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
viszont 80 k-t pár ágért és 2 köbméter tűzifáért nem éri meg kiadnom :(
2015. jún. 4. 23:14
 3/6 anonim ***** válasza:
Én azért többet fűrészelek évente, 10 m3 fát hozatok minden ősszel, amit kazánméretre darabolok, és a gyümölcsösöm is elég nagy. Nekem kell a megbízható gép.
2015. jún. 5. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
35%
Előző voltam: Én a helyedben elgondolkodnék egy elektromos láncfűrészen. Abból ennyi pénzért már jobb eséllyel kapnál megbízhatót.
2015. jún. 5. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egy darab komplett kuplungot cseréltem rajta betétgyűrűsre tíz éve alatt ami pár ezres tétel, fogalmam sincs hány fát döntött úgy hogy egyszer sem szorultam be vele komolyabban. Van egy kisebb 352-es husqvarna amivel együtt használom. Az meg a 16.évét tapossa hibátlanul. Szóval, szerintem rendben van ez a gép és sokkal jobb mint az a hulladék amiket garancia nélkül lehet kapni tíz-húszezerért például a piacon.
2019. dec. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
*352-es Partner)
2019. dec. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!