Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Mennyibe kerülhet reálisan...

Gladiusz kérdése:

Mennyibe kerülhet reálisan egy machete megélezése, és egy fa nyél készítése hozzá?

Figyelt kérdés
A műanyag nyelű machete tokkal együtt újonnan 1.600 Ft. Tőlem pedig élezésért és nyél készítésért 3.000 Ft-ot kértek. Csak arra lennék kíváncsi, hogy mennyit próbáljak alkudni belőle, mert ez az ár nyilván sok...

2015. júl. 4. 13:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Hozd el hozzám, én flexszel borotva élesre köszörülöm ingyen.
2015. júl. 4. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kösz az ajánlatot, de ez nem megoldható, mert a munka már készen van, én csak az értékéről akartam informálódni...
2015. júl. 4. 15:03
 3/5 anonim ***** válasza:
Azt hiszem erre nem fogsz találni eurotax adatot...
2015. júl. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Küldj kérlek konkrét linket, mert én csak autóhitellel kapcsolatos dolgokat találtam.
2015. júl. 4. 23:07
 5/5 anonim ***** válasza:
Előző voltam. Pont azért írtam, mert erre nem létezik ilyen számítás. :-) Csak megsaccolni lehet. Nyelet, ha nagyon alaposan és szakszerűen készítik el, akkor rámegy talán 2 óra. Az élezés megfelelő élezőeszközzel nincs tíz perc. Itt ismét bizonytalan tényező, hogy ki mennyiért dolgozik, de tegyük fel, ezres órabérrel nyomja a nyélkészítő mester, akkor ez eddig 2000 ft. Ötszázas nem biztos, hogy betakarja az anyagköltséget, így akár reális is lehet a 3000 ft. Mindenesetre jó lett volna előre megbeszélni, amikor megrendelted a nyelezést és az élezést.
2015. júl. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!