Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Egy sérült fejű csavart...

Egy sérült fejű csavart olajjal ki lehet szedni? (hallottam hogy ha bekenem a csavart, és egy nagyobb csavarhúzóval próbálom akkor kijön)

Figyelt kérdés
2015. júl. 7. 18:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Talán próbáld meg, és kiderül... :D
2015. júl. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha a környékének nem árt én fékolajjal próbálkoznék .
2015. júl. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Kenegetheted napestig, olajjal, rozsdamaróval, de ez csak a berozsdált csavaroknál használ.

Inkább fűrészel vágj a csavarfejbe egy nútot, amivel már ki tudod csavarni.

2015. júl. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szentelt vízzel kellene próbálkozni, úgy hallottam, abból csak egyet kell rácseppenteni, és már tekeredik is kifelé. :-) Kb. ennyit ér neki az olaj is, ha alapvetően az a probléma, hogy kinyalódott a nútja a csavarhúzónak. Ha hozzáférsz, akkor ahogy előttem is írták, fűrészelj bele mélyebb nútot. Ha süllyesztett a feje, akkor nincs más megoldás, mint kifúrni, vagy pontozóval ferdén a csavarfej sarkára ütni, hátha meglazul.
2015. júl. 7. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

vegyél 1 tört csavar kiszedő készletet. Előfúrod az adott méreten,és kihajtod.

Az olajat meg csavarlazítót felejtsd el,paraszt vakítás.

2015. júl. 8. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
85%
A csavarlazító nem parasztvakítás, csak időben rá kell jönni, hogy használni kell. Még mielőtt elnyalod a csavarfejet az erölködésben, utána már késő.
2015. júl. 8. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 puritan ***** válasza:
A csavarlazító nem parasztvakítás, csak kell neki időt adni, amíg hatni kezd. Leginkább rozsdás felületű meneteknél válik be, mert a rozsda porózus, és azon keresztül be tud szivárogni elég mélyre, ha van rá ideje.
2015. júl. 19. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!