Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Mivel lehet a legkönnyebben...

Mivel lehet a legkönnyebben felbontani a festékes kupát?

Figyelt kérdés
2015. okt. 9. 11:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Festékes dobozra gondolsz?Nagyobb csavarhúzó.
2015. okt. 9. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
csavarhúzóval szoktam
2015. okt. 9. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Festékboltban 2~3 százas egy festékes kupa bontó...és pár év(tized)ig megoldva a gond.
2015. okt. 9. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
az milyen szerszám?
2015. okt. 10. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha már van egy kis gyakorlatod, akkor az ecset kevésbé szőrösebbik végével is probléma nélkül fel lehet bontani, az meg mindig kéznél van, mert minek a festék ha nincs hozzá ecset? Egyébként tényleg csavarhúzóval szokták legtöbbször.
2015. okt. 10. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem van erre a célra rendszeresítve egy régi evőeszközkészletből származó törött pengéjű kés. Befér olyan kialakítású dobozperem alá is, ahova a csavarhúzó nem fér be. Szélesebb területen feszít, mint a csavarhúzó, ezért ha nem használom el az összes festéket, akkor is nagyobb biztonsággal tudom visszazárni, mert nem csipkézi ki a dobozfedelet a feszítés helyén.
2015. okt. 11. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek:D
2015. okt. 11. 12:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!