Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Üdv! Magam szeretném elkészíte...

Üdv! Magam szeretném elkészíteni a cicánk bútorát. Találtam egy szuper jót, viszont fogalmam sincs, hogy hogyan kezdjek bele és mi kell hozzá. Tudnál segíteni ebben?

Figyelt kérdés
Kép linkje:file:///C:/Users/Bella/Desktop/diy-plywood-cat-castle-custom-with-picture-of-diy-plywood-decor-fresh-on-gallery-768x1024%20m%C3%A1solata.jpg
2015. okt. 29. 08:17
 1/10 anonim ***** válasza:

A képet nem lehet megnézni, mert az a saját gépeden van :-)

de itt van néhány tipp


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]

2015. okt. 29. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
amit kinéztél kastélyt ahhoz igencsak kell egy kis asztalos gyakorlat
2015. okt. 29. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ez a kép volt?


[link]

2015. okt. 29. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Tudtam , hogy nem lesz túl egyszerű, de gondoltam tudnátok segíteni abban , hogy mit kell vennem hozzá. Van asztalos a családban, nekem csak az anyagot kellene megvenni, de nem tudom, hogy az a cső miből van és , hogy hol tudnék olyat venni. Szerintem nem pvc , mert arra nem tudták volna rátenni a sisal kötelet.
2015. okt. 29. 18:38
 5/10 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Igen ő volt az. :)
2015. okt. 29. 18:38
 6/10 anonim ***** válasza:

Szerintem PVC, mert mi, ha nem az? Az oszlop egész biztosan, de valószínűleg a felső rész is. Fából nem lehet ilyen hosszú, vékony falú csövet csinálni, fém meg nagyon nehéz lenne, és nem lenne jobb semmivel sem.

Egész biztos, hogy a szizál ragasztva van, a két lyuk miatt ez egyértelmű, máshogy nem lehetett volna megoldani.

De a szizál rohadt drága, szerintem ha tudsz kivágni valami 10 cm körüli akácfát (valami szép göcsörtöset), az is megteszi, leszedve a kérgét, még le sem kell kezelni, mert a körmöktől csúnya lesz. Esetleg az alsó felét be lehet borítani a szizállal, hogy ne fogyjon el a kaparástól.

2015. okt. 30. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetne rátekerni a pvc-re?! A palma tex, bár faragasztó, de megállja a helyét szerintem ebben az esetben is. ha a szerkezet összeállt, egy műanyaglappal, vagy pvc padló lappal eloszlatod a ragasztót a csövön (a palma tex sűrű és nem köt meg gyorsan) és sorosan rátekered a zsinórt.
2015. okt. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
előző vagyok: a borulékonyság másik kérdés, szóval az alapnak nehéznek és/vagy nagynak kell lenni (Praktikerben árulnak rétegelt lemezt többféle vastagságban, kb 1,3x1,3 méteres lapok. Meg a pvc cső aljába, miután az alapra rögzítetted kreatívan, lehet betont önteni, vagy valami nehezet belerakni
2015. okt. 30. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
még mindig az előző, ez tuti, hogy 20cm átmérőjű pvc-cső (narancssárga)
2015. okt. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
palma tex simán jó lesz a kenderkötél, műanyaghoz! flex-szel, fémvágó koronggal lehet vágni a műanyagot de fúrógéppel is megoldható, a körvonalat körbefurkálni, kitorni, csiszolni...
2015. okt. 30. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!