Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Barkácsgépeket hol érdemes...

Barkácsgépeket hol érdemes venni? Lehetőleg olcsó, jó minőségű, garanciális gépek érdekelnének. Akkus fúró-csavarozó, flex, dekopírfűrész stb.

Figyelt kérdés
Milyen típusokat javasoltok barkács (nem ipari, hanem alkalmankénti használatra). De azért ne gagyit, ami hamar tönkre megy. Akkus fúró-csavarozóból olyan kéne, amihez van csere akku is.
2010. márc. 23. 22:58
 1/3 anonim válasza:
barkács gépet praktikerbe vagy baumaxba stb. De csak bosch t mert tartósabb. Ipari gépet pedig csak szakboltba én csak ipari gépeket veszek és abban is bosch vagy hilti és most vettem makita ipari porszivót ami nagyon tuti:)
2010. márc. 25. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 omadjoe ***** válasza:
nekem fekete blackanddeckerek vannak, és azokat nem tudtam még kinyirni. pedig kapták az érzést. igaz mind fémalkatrészes belül, nem müanyag. az Obis, tescos minöségüektöl ovakodj! meg a EINHALL(?) (vmi,ilyennevü) na ezektöl is! Boschnál sem mindegy melyiket választod, lehet ott is félrenyulni.
2010. márc. 29. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Csak márkátlan teszkóst ne!

Akkus fúrójuk olyan, hogy teljesen feltöltött 12V-os akkuval 2mm-es fafúrófejjel fél centit belefúrok puha OSB lapba és már lemerült :D

black and decker, hilti makita.. ezek jók

2010. júl. 18. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!