Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Maci illatosítás. Hogyan? :D

Maci illatosítás. Hogyan? :D

Figyelt kérdés
A barátnőmnek nem régen volt névnapja, és azt találtam ki, hogy egy itthon talált plüssmacit "nyugtató" illatúvá varázsolok neki valahogyan :D Sajnos előfordul hogy néha a semmiből rátör a pánikroham :\ Nem szeretne gyógyszert szedni rá, csak ilyen természetes cuccokat szokott,meg az alvás is segít ilyenkor. Azt találtam ki, hogy veszek gyógynövényeket amik nyugtató hatásúak, és a maciba ezt valahogy beleitatom,hogy elalvásnál segítsen neki ilyenkor,meg úgy mindig :) vettem is 2 db orvosi citromfüvet,1 galagonya virágos hajtásvéget és 1 csomag magnéziumot B6 vitaminnal. A terv az lenne,hogy a maci majd valahogy a kezében tartja a dolgokat, és rá lesz írva, hogy "don't worry,here are the helps" valahogyan...Azért vettem 2 csomag citromfüvet,mert arra gondoltam,hogy azzal főzök egy nagyon erős teát,és beleáztatom a macit.De most kicsit elbizonytalanodtam, hogy ez biztosan jó ötlet-e...Úgy értem ez nem tesz rosszat egy plüssállatnak,vagy nem fog idővel bebüdösödni vagy ilyesmi? Lehet hogy jobb ötlet lenne valamilyen dobozba, vagy esetleg nagy befőttesüvegbe tenni, és mellészórni a citromfüvet? Gondolom így is átvenné az illatát a maci,és a befőttesüvegre kívülről rá is tudnám írni a szöveget, vagy olyan szöveget,hogy "ha baj van nyiss ki és segítek" vagy hasonló...de gondolom így ha kiveszi az üvegből kevesebb ideig marad meg az illata,mintha áztatnám...Szerintetek lenne baja az áztatástól?Mennyi ideig áztassam ha áztatom?Mennyire melegen öntsem rá a leszűrt teát? Kérlek segítsetek,fontos lenne.

2016. jan. 9. 17:26
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Na melyik hülye szavazta le az első két válaszom?
2016. jan. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Valaki az enyémet is lenyomta. Érdemes itt segítőkészen válaszolni akárkinek is, ha utána jön valami barom, aki arra élvez, hogy piros kezet nyomkodjon. Miért nem lehet ezt a jogot kizárólag a kérdezőre ruházni? Elvileg az ő szempontjából lenne érdekes, hogy hasznos-e a válasz, nem?
2016. jan. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!