Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Milyen forrasztót vegyek?

Milyen forrasztót vegyek?

Figyelt kérdés

Alkalmankénti használatra. Ilyen dolgokra, hogy pl elszakadt USB kábel, és kisebb javítások.


Először is: állomás vagy páka? Ezeket néztem ki:


1. [link] - eddig talán ez a nyerő


2. [link] - ha állomás, ez jobbnak tűnik


3. [link] - másik állomás


2016. jan. 9. 19:30
 1/3 anonim ***** válasza:
A másodikat. A Conrad Németeknek van kitalálva, mert túl drága és semmivel sem tu többbet.
2016. jan. 9. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem ez van már kb 10 éve, nem ipari, otthoni használatra tökéletesen bevállt, kicsit lassan melegszik be, de üzembiztos.

[link]

2016. jan. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem a 2. a hestore-féle van. Szeretem, bár kicsit félelmetes, hogy zúg mint egy állat, és fullra tekerés közelében kezd halkulni, teljesen feltekerve pedig csak alig hallhatóan zümmög... Fogásra elég ergya, könnyen felcsusszan az értelmetlenül kicsi gumírozás a fogantyún, és eléggé át is melegszik, ha percekig maxon van. Nem elviselhetetlen, de nyáron elég kényelmetlen külön ráizzadni erre is. Mai fejemmel 15e alatt semmit nem akarnék, legyen rendes hőszabályzós, lcd-s MÉRT hőmérséklettel, lehetőleg fórumokon agyondícsért modell, nagymúltú, jónevű cégtől... :)
2016. jan. 11. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!