Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Egy tisztességes fúrószárat,...

Egy tisztességes fúrószárat, vagy márkát mondana vki?

Figyelt kérdés

Ami nem törik el, vagy megy ki az éle 3 fúrás után.


Lemezcsavar kifúrására, azaz fémfúrásra kellene.

Már a harmadikat töröm el ebből a remek rézsárga titániumnak mondott szxxrból!



2016. jan. 11. 12:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem. A lemetcsavarok jol edzett acél anyaguak. (Tudod fémfurás lenne az is ha pl gyorsacél esztergakést akarnál kifurni.) Kevés furo tud velük tartosan megbirkozni. Miért nem csavarozod ki?
2016. jan. 11. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem lehet kihajtani, pedig nincs berozsdásodva, se semmi, de valamiért olyan jól sikerült behajtaniuk a gyárban, hogy megeszi a csavarhúzót is és a behajtófejeket is.
2016. jan. 11. 12:20
 3/6 A kérdező kommentje:

Egész délelőtt itt szenvedek vele, próbáltam már a csavarlazítóval, semmi hatás, próbáltam lehűteni a csavart öngyujtó utántöltő gázzal, miután a környezetét előtte felmelegítettem, hátha a hőtágulás majd segít, de semmi.


Megeszi a csavarhúzókat és a behajtó fejeket is, már kalapáccsal is rávertem párat hátha kiszakad a menetből de meg se mozdul!

2016. jan. 11. 12:22
 4/6 anonim ***** válasza:
Akkor lehet, hogy normális csavarhúzó/bit kellene...
2016. jan. 11. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Lökjed bele a vidiás falfúrót! Mondjuk azt én se hiszem, hogy HSS-C bitfejjel, nyilván pont a horonyba valóval, ne lehetne kihajtani, legkésőbb néhány kiadós odaverést követően. A fúrószár is ha törik, akkor lehet, hogy túl kemény oda. Titán lehet kicsit drága lenne ehhez, inkább ott is gyorsacélt nézz!
2016. jan. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Megoldódott..


Ki lett vésve..

2016. jan. 12. 19:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!