Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Milyen márkájú sarokcsiszolót...

Milyen márkájú sarokcsiszolót vegyek itthonra?

Figyelt kérdés
125-ös kisflexet szeretnék itthonra heti használatra.

2016. febr. 10. 15:52
 1/9 anonim ***** válasza:
39%
Praktikerbe vettem 4 , 3 rongy volt és bírja .
2016. febr. 10. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Mennyiért, és mennyi időre? 15-ért kapsz Makitát, legfeljebb 20-ért már Flex-et is. Ezek bírják a használatot, évek múlva is gépek lesznek. Ha kell, az egész napos munka sem kottyan meg neki. Ha csak egyszer is kellhet egész napos munkára, akkor áldani fogod. Ha néha csavart vágni kell, akkor meg felesleges márkás gépet venni.
2016. febr. 10. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem egyszer előfordul, hogy egész nap kell. 15 körül szánok rá + 2-3 ezer még belefér. Mindenképpen 125-öset szeretnék venni. A Makitának melyi tipusára gondoltál?
2016. febr. 10. 20:37
 4/9 anonim ***** válasza:

A makita GA5030 15.000Ft körül van. Ha neten regisztrálod, akkor 3 év teljes körű garanciát kapsz. (Igazából ha egy éven belül nem lesz garanciális baja, akkor három éven belül sem) A plusz 2-3 ezerbe ez biztosan belefér. Esetleg még az L800-as flex jöhet szóba, de ez olyan 18.000Ft körül kezdődik (mivel nincs 1000W, így erre csak egy év garancia jár). Minőségben sok különbség nincs. Makita és Flex gépekkel masszívan lehet porolni is, meg sem kottyan nekik.


Ha porvédettség nem olyan fontos, kisebb teljesítmény is elég, és fontos az ár, akkor a maktec963 egy-két ezressel olcsóbb a makitánál, 3 év garancia erre is jár.


Én nagy Flex barát vagyok, de a makitát venném meg.

2016. febr. 10. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Látom otthon vagy ezekben a kisgépekben. Megragadnám az alkalmat, hogy fúrógépben is kikérjem a véleményedet.

A csiszológépben a Makita GA5030 - at fogom választani. De fúrógépben melyik a jó választás?

2016. febr. 11. 11:24
 6/9 anonim ***** válasza:

A kérdés az, hogy milyen funkciók kellenek. Gondolom egy mindenes fúró kéne, tehát legyen fordulatszabályzása, forgásirányváltás, és ütvefúrás.


A bosch GSB 13RE lenne az első tippem, könnyű, jól kezelhető, 3 év garancia szintén van rá, ha regisztrálod. Talán ez a legolcsóbb "univerzális" fúrógép. 16000Ft környékén indul. Persze betont nemigazán lehet vele fúrni, de ez igaz az összes körmöstárcsás gépre.

2016. febr. 11. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
A Makitának nincs hasonló fúrója? Mert akkor egy helyről megtudnám rendelni.
2016. febr. 11. 14:35
 8/9 anonim ***** válasza:
Talán a makita HP 1631K. Viszont drágább, mint a bosch.
2016. febr. 11. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
én a nyár közepén vettem egy Hitachi flexet, volt már ezelőtt 1-2 kinai, de azok is mentek pár évig, most gondoltam veszek egy profit, nézzem ez meddig birja. Először Makita-t akartam venni, de egy elado mondta/mutatta hogy a Makita ami ott volt Romaniaba van gyartva, és hogy inkább a Hitachi-t válasszam.
2016. nov. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!