Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Einhell vagy Hyundai sarokcsis...

Einhell vagy Hyundai sarokcsiszolót válasszak?

Figyelt kérdés

Sok gépet megnéztem meg véleményeket is. A zsebemhez és a használathoz mérten leszűkítettem a kört. Két gép maradt, de nem tudok dönteni.

Az egyik: Hyundai 82250S -125/1050W

[link]

A másik pedig: Einhell RT-AG 125/1010W

[link]

Természetesen nem ipari célra kell, csak itthoni használatra. Most éppen a 4 centi vastag fűtéscsövek ledarabolásához. Kb. ez lesz a legmegerőltetőbb feladatuk az életük során.

Az einhell fullosabbnak tűnik, de talán pont a hyundai egyszerűségében rejlik a megbízhatóság?

Ha van valakinek tapasztalata kérem ossza meg velem.



2015. jún. 7. 13:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Mivel a Hyundai ford.sz. szabályzós, szerintem az a jobb választás.
2015. jún. 7. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hundai-om nincs, így véleményt nem mondok róla. Viszont sok piros einhell szerszámom van és elég strapabírók. Kettő közül inkább az einhell-t venném meg. Igaz sarokcsiszolóban ryobi-m van és elégedett vagyok vele.

[link]

2015. jún. 7. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A Hyundai neves gyártók gépeit (Pl Bosch ipari modellek) koppintja le, ami első hallásra nem lenne rossz, viszont a gyártás során nem szeret jó minőségű anyagokat használni, ezért én nem mondanám megbízhatónak. Az Einhell már kicsit komolyabb, célközönsége a Hyundaihoz hasonlóan a vasárnapi barkácsolók, de nem egy gépével találkoztam már, ami intenzívebb használat mellett is éveken keresztül jól működött. Nekem pl kompresszorom van tőlük, ami kb négy éve működik tökéletesen, ipari használat mellett, egy asztalos műhelyben, extrém porterhelésnek kitéve.
2015. jún. 8. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a segítséget. Az Einhell mellett döntöttem.
2015. jún. 11. 15:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!