Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Mi a különbség az üvegfestés...

Mi a különbség az üvegfestés és az üveg matrica festés között? Honnan tudnék könyveket letölteni a témával kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Szeretnék képkeretet csinálni és az ablakra is festenék.

Most akkor a 2 dologhoz különböző festékek kellenek????


2010. márc. 30. 12:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez két teljesen különböző dolog! Az üvegfestékkel egyből az üvegre festesz, míg az üvegmatricával egy kemény átlátszó műanyagra rajzolsz, én a papír tartó "bugyira" szoktam sablon segítséggel. Aztán száradás és simítás a felületre. Szerintem ha beírod a googleba tuti kidob rengeteg dolgot.
2010. márc. 30. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
[link] ezt találtam
2010. márc. 30. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ja igen különböző festékek kellenek és sajnos nem olcsók:(
2010. márc. 30. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az üvegmatrica leszedhető, az üvegfestés olyan, mintha papírra festenél - ott marad, ahová festetted, nem lehet leszedni. Elsőre mindenképp a matrica célszerűbb, meg szerintem utána is, mert van lehetőség cserélni, áthelyezni.
2010. márc. 30. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm!

Az üvegmatrica festéknél is használnak kontúrt, ugye?

2010. márc. 30. 16:51
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Igen használunk konturt! Fekete, arany, ezüst és bronz kontúrok vannak.

S szerintem ha először próbálkozol üvegfestéssel, akkor jobb a üvegmatrica festék, mert ha nem tetszik akkor leszeded és készítesz egy másikat!

Én is nem rég kezdtem el ezt a hobbyt.

Üdv egy anyuka.

2010. márc. 30. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi!

Én is egy 9 hónapos babának vagyok az anyukája. Az ő szobáját szeretném díszíteni. :-)

2010. márc. 30. 20:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!