Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Otthon hogyan lehet lyukat...

Otthon hogyan lehet lyukat vágni egy műbőr övbe?

Figyelt kérdés
Kicsit hosszú és kéne bele plusz 2-3 lyuk. Bőrlyukasztóm sajnos nincs. Van valami otthoni módszer, amivel meg lehetne oldani?

2016. febr. 26. 14:27
 1/8 anonim ***** válasza:
74%
felmelegítesz egy szeget vagy valamit és átnyomod rajta, csak arra figyelj h a külső oldaláról nyomd a belső felé
2016. febr. 26. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Amit az első írt , szörnyű kókányolás. Elviszed a bőröshöz, cipészhez. Pár forintért üt rajta lyukat.
2016. márc. 3. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
azt kérdezte, hogy otthon, hogy megoldható, nem pedig azt, h hova vigye
2016. márc. 3. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Otthon? Ha egy kis köze lenne a barkácsoláshoz biztos fel se tette volna a kérdést. De ilyen primitív választ adni hogy szeget melegíteni. !!! Nem hiszem hogy egy bevásárló központ ne esne útba. Mert ott van cipő javító, és azért egy kicsit szakszerűbben segítenek rajta.
2016. márc. 3. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
továbbra sem az a kérdés, hogy hol lyukasztják ki neki,hanem, hogy otthon hogyan oldja meg és otthon, ha nincs más eszköze ez a leghatékonyabb és legtisztább
2016. márc. 3. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ennyi erővel és tudással bicskával is faraghat egy lyukat.
2016. márc. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
a bicskánál esztétikusabban kivitelezhető a szeggel
2016. márc. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én egyszer egy kis méretű fúróval csináltam meg, hibátlan lett. De a biztonság kedvéért nem fogtam fúrógépbe, csak kézzel csavartam a csigafúrót. Úgy 2 perc alatt elkészült.
2016. ápr. 1. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!