Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Ez szerintetek megér 7€-...

Ez szerintetek megér 7€-t, bitkészlet csavarhúzóval - melyiket vegyem?

Figyelt kérdés

1.

[link]


2

[link]


3

[link]


2016. máj. 18. 14:58
 1/4 anonim ***** válasza:

már ne haragudj de milyen kérdés ez?

Megér-e x eurót..meg " Melyiket vegyem?" Mi alapján várod a választ? Szépség?


Nem te vagy az akinek tudnia kell hogy mire van SZÜKSÉGE,és hogy mire van elég pénze????

Látható hogy minél több elemből áll, annál drágább!


Én vettem egy akkus profi fúrókalapácsot 90eft-ért.

Miért? mert tudom azt hogy erre van nekem szükségem.

2016. máj. 18. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 TappancsMancs ***** válasza:

Kérdés mennyire használnád? Ha nagyon hébehóba arra biztos jó. Amit ezekről tudni kell az acél minősége olcsóknál puhább és kicsorbul. Valamennyit persze kibírnak, de ha lekezdik használgatni nem fogja megérni. A drágább azért jobb választás mert van egy nyeled amibe olyan biteket veszel ami kell is, cserélhető darabonként ha még a jót is elnyúztad. Ár/értékben a drága jobb. Ez alap tapasztalat.


Elős biztos felejtős, gyenge anyag. 2. és 3. számba vehető de csak éppenhogy ha kell valami. Abból is a 2. jobb mert van egy tároló doboza.


Nézzük az árakat.


Fieldmann FDS 1010 58R - 56db - 2.890 Ft

doboz nincs


Fieldmann FDS 1005 65R - 61db - 3.329 Ft

racsnis, doboz van


javaslat:


HITACHI - 31db - 5.228 Ft

doboz van

[link]


MAKITA - 47db - 6.100 Ft

doboz van

[link]


A Hitachi és Makita ipari minőségű szerszámokat és gépeket gyárt, egy életre kiszolgál. Én főként a Makitát javasolom mert a bit készlete alapvetőbb, a Hitachié már célirányos. Garantálom hogy az elsőt megbánnád a Makitát meg nem. Hidd el az a többlet amit ráfizetnél simán elmenne egy mekizéssel.


Ha végképp nincs több rá akkor ezt Fieldmann FDS 1005 65R - 61db - 3.329 Ft.

2016. máj. 18. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 TappancsMancs ***** válasza:

Jajj :D nem utólag kéne átolvasnom.


jav*


Abból is a *3. jobb mert van egy tároló doboza.

2016. máj. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 TappancsMancs ***** válasza:
Az meg ne tévesszen meg hogy nagyobb bit készlet van benne mert úgyse használod ki, és sok de gyengébb. Ha tényleg kell szerszám boltokban darabra megveheted ami kell. A Makita meg tökéletes alapkészlet.
2016. máj. 18. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!