Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ti mit gondoltok jó ez a...

Ti mit gondoltok jó ez a diéta amit kigondoltam magamnak? 160 centiméter vagyok és 72 kiló. Lány.

Figyelt kérdés
Reggelire igyekszem mindig tésztásat enni például(pogácsát,vagy édeset azt is max egy kis csoki azért hogy délután ne legyen édesség utáni vágyam!Egy héten egyszer kétszer...max!Ebédre már igyekszem hús féléket enni...csirkét halat..mellé káposztát...zöldségeket! Este meg 7-kor van az utolsó étkezésem akkor pedig csinálok magamnak 2 tojás ránottát,főzök 2 -virslit ilyesmi és utána csak 3 -órával utána fekszem le...Egy héten 5-ször tornázok 45 percet hasizmozok mivel a hasam a legproblémásabb területem... de van -2nap pihenő akkor kerékpározok vagy sétálok vagy pedig fekvőtámaszozok azért igyekszem a pihenő napokon is mozogni kicsit valamit.Ha még javasolnátok valamit, akkor szÍvesen meghallgatom a tanácsaitokat:)
2014. jan. 24. 11:48
 1/4 anonim ***** válasza:

Kedves, ez nagyon nem lesz így jó.

Ha édeset kívánsz, reggelire egyél zabkását. Estére pedig ehetsz házi krémtúrót. De ne csokit és pogácsákat.

Az ebéded jó, vacsorára edd ugyanezt vagy a már említett krémtúrót.

Tízóraira gyümölcsöt, uzsonnára mandulát, török mogyorót, vagy kesudiót.

Zabkása recept:

40 g zabpehely (apró szemű, Sparban és Lidl-ben 199 ft/ fél kg)

1.5 dl zsírszegény tej

Ízesítheted pár csepp édesítővel, fahéjjal, cukrozatlan kakaóval, vagy gyümölcsökkel.

Az egészet keverd össze és mikrózd 2 percig. Fogyasztásra kész.


Krémtúró:

150 g zsírszegény túró (Lidl-ben 229 ft a negyed kg)

2 ek joghurt

És ízesítheted vaníliával, fahéjjal, kakaóporral, édesítővel.


És az édesség utáni vágynak lőttek.

2014. jan. 24. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ezt olvasd el még: [link]
2014. jan. 24. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
sõt a gyors szénhidrátot tartalmazó édesség, csak fokozza a ch utánni vágyat.
2014. jan. 24. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Reggeli lisztes kajákkal, még a 100 kilót is elérheted, ne becsüld alá a hízást.



Szerintem nagyon tisztítsd le az étrendedet a gyors szénhidrátoktól, gluténtól és tejtől, mert ha tényleg így eszel (látszólag nem is olyan rosszul) tehát reggeli gabona, utána már csak husi, tojás és zöldség, és mégis majdnem olyan nehéz vagy (én 75 kg, ~188-190cm) mint én, akkor ott komoly hormonzavarok lehetnek már.


És ezek csak romlani fognak, ha nem vigyázol.

2014. jan. 24. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!