Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Pirográfiához/fa beégetéshez...

Pirográfiához/fa beégetéshez alapanyagot (fát) hol tudnék beszerezni?

Figyelt kérdés

Eddig mindíg megvettem a kész kulcstartót/ ékszeres dobozt és erre égettem mintát.

De szeretném magamnak megcsinálni/kiszabni de sehol nem találtam még ilyen vékony fa lapot. Ezzel kapcaolatban szeretnék weboldalakat ahonnan lehet rendelni vagy boltokat ahonnan be lehet szerezni előre is köszönöm.



2016. júl. 11. 17:21
 1/1 anonim válasza:

Olyat szeretnél, ami csak rá van égetve, vagy olyat, ami áttört?

Ha csak RÁ szeretnél égetni, azt akármilyen fára lehet, csak valódi fa legyen. Azt meg akárhonnan szerezhetsz.

De ha áttörtet szeretnél... Nos, gyakorlatilag olyat is elég sok helyen vehetsz. Barkácsboltban (Praktiker kaliberűekre gondolok), esetleg hobbiboltban. De ha végleg sehol sem találsz, akkor vannak ilyen barkácskészletek, amikben vannak balsafalapok. Azokkal is sok mindent kezdhetsz.

2016. júl. 16. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!