Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Hol lejet méretre vágott...

Hol lejet méretre vágott laposacélt venni?

Figyelt kérdés
Amerikai videókban szokott lenni, egy kis papirtartóban tudnak venni kb 1m hosszú acél lemezeket. Bárhol ahol érdeklődtem csak 6 métert lehet venni, lehet hogy nem drága mert kb 3500 Ft, de nem tudom elhozni kézben.

2016. aug. 30. 14:35
 1/8 A kérdező kommentje:
*lehet
2016. aug. 30. 14:36
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ott ahol árulják, általában méretre vágást is vállalnak pár száz forinttért.
2016. aug. 30. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor meg már sokkal jobb ledaraboltatni velük, főleg ha jó minőségben csinálják.
2016. aug. 30. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
A probléma továbbra is hogy 6 métert nem tudok elhozni mert túl nehéz
2016. aug. 30. 23:50
 5/8 anonim ***** válasza:
Menjetek ketten,hogy valaki haza is tudja vinni a flexet.Ha nem akarják,vagy nem tudják levágni,te vigyél flexet,hosszabbítót és vág magadnak méretre az udvaron,fizesd ki és hagyd ott őket a f,-ba.
2016. aug. 31. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Egyedül,meg rá is tudod kötni egy spárgával a válladra a gépet ,és úgy is elhozhatod kézben a vasat.A többit csináld úgy ,ahogy írtam.
2016. aug. 31. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 kovpet ***** válasza:

Van, ahol lehet venni fél szálat is.

Esetleg beszélj egy lakatossal, hogy hátha van neki maradék anyaga. Szokott lenni, főleg laposvasból, az mindenre jó.

2016. aug. 31. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom te merre érdeklődtél kérdező,de a nekem minden helyen méterre árulják a vasanyagot,és nem kell mind 6M-t kifizetni. Van ahol darabolásra felszámolnak díjat(20-500Ft ez vastagság függő),ez nyilván a gép,vágókorong,áram stb költségei amit nem várhatunk el ingyen.
2016. szept. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!