Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Briggs fűnyíró motort hogy...

Briggs fűnyíró motort hogy lehet szétszedni gyújtás állításához?

Figyelt kérdés
Autószerelő lennék, az olajoldalon szétcsavartam, de valami villás szerkezet miatt belülről elakad és csak 3-4 cm-re emelhető, feszegetni nem akartam, a gyújtásoldal felől egyetlen csavar sincs elérhető, amivel megbonthatnám.

2015. nov. 10. 12:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Ezt nem kell állítgatni.Ezen semmi sem kopik vagy állítódik el.A lenditő keréknél van a megszakitási pont .

A szelepek szoktak beégni,a szelep hézag tud változni a kopás miatt .Az autószerelés nem kis gépszerelés ,jobban jársz ha te is ilyen szerelőt keresel fel .csak elméletbe tudod mit kell csinálni .

2015. nov. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

ha elment volna a gyujtás csak a főtengely és a lendkerék egymáshoz való viszonya okozhatja .(elcikkolás)

kúpos ékes,

amúgy a gyujtást nem kell,nem lehet állitani..

2015. nov. 11. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
ezeréves gép, sztem elkopott, beégett, kiakadt stb.stb. a megszakító, mert nincs szikra... gy.tekercs távolság beállítva, kábel ép, más mi lehet? youtubon láttam most hogy leklopfolják a behúzó szerkezetet aztán aláfeszegetnek a lendkeréknek is... baltám nekem is majd akad vhol :)
2015. nov. 12. 11:14
 4/4 anonim ***** válasza:

ja! megszakitós gyujtású kőkori briggs...

halvány gőzöm sincs...

eladni már nem lehet,a múzeumba pedig még nem veszik be..

2015. nov. 14. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!