Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Zöld BOSCH fúrógépet érdemes...

Zöld BOSCH fúrógépet érdemes megvenni? Gondolok itt a kis IXO akumulátorosra vagy bármely nagyobb kábelos gépre.

Figyelt kérdés
Nem nagy munkákra kellene arra inkább kéket veszek,hanem pl összerakni egy kutyaólat...akarok több gépet is így nem hiszem hogy nagyon nyüstölve lenne,esetleg ajánlanátok zöldet ha jó?
2016. okt. 13. 20:30
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen. Egyik ismerősömnek is az van, dolgoztam is már vele és semmi gondom nem volt vele.
2016. okt. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

oké,köszi

csak sok rosszat is halottam róla és féltem hogy rossz választás lenne

2016. okt. 13. 20:46
 3/9 anonim ***** válasza:

Kutyaólhoz külön fúrógépet akarsz venni??

Hát ilyen alkalmi munkákra megteszi, de rendszeres használathoz nem elég tartós, a zöld az hobbi kategória.

2016. okt. 14. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
akar a fene külön kutyaólhoz venni,még kutyám sincs,csak egy példa (PL),akarok kéket de azt komoly használatra pl a falat kell fúrni vagy fémbe...,a zöldet inkább csak kisebb fúrásokhoz (fába),csavarbehajtáshoz meg ilyenekhez használnám heti 1 alkalommal kb,na szóval minden kis aprósághoz ami vidéki háznál előfordul
2016. okt. 14. 07:20
 5/9 anonim ***** válasza:
Fafúráshoz, csavarbehajtáshoz tökéletes a zöld.
2016. okt. 14. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
oké,egyenlőre ma vettem egy kéket de akkor majd nézek zöldet is
2016. okt. 14. 23:51
 7/9 anonim ***** válasza:

Ezt nem értettem én, hogy ha veszel egy kéket, akkor minek mellé a zöld, arra a pár alkalomra.

Ez nem olyan, mint mikor a neves festőművészt megkérdezik, mennyiért vállalná el a kerítésfestést. A kék fúrógép nem fog megsértődni, ha behajtasz vele pár csavart.

2016. okt. 16. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
mert a kéket nehéz munkákra használom a zöldet meg a házimunkákra karom,nem baj az ha van több
2016. okt. 16. 22:48
 9/9 anonim ***** válasza:

Full értelmetlen otthonra egy kisipari gép mellé másikat venni, főleg egyszerűbbet. Egyedül akkor van értelme, ha tényleg sok lenne a szerszámcsere. Pl két flexnek van értelme, ha felváltva kell vágni és csiszolni nagyjából mindig. Ilyenkor van értelme a jelentősen kisebb igénybe vételre egyszerűbbet venni, ha tényleg az is bírja majd. Vagy ha külön fúrót külön csavarbehajtót veszel, annak van értelme, mert a fúróval fúrni gyorsabb, a csavarbehajtón pedig van nyomatékhatároló, és erősebben hajt, miközben nem melegíti túl a csavart a fordulatszám.


Az IXO felejtős, kábé laptopszerelgető kategóriának nagy, rendes fába hosszabb/vastagabb csavarokat hajtani kicsi. Ilyennek viszont drága. De legalább szép. És nem fúró.

2016. okt. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!