Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Működhet? Lézeres ragasztó...

Működhet? Lézeres ragasztó szerűség, facebookon reklámozzák.

Figyelt kérdés

[link]


Az lenne az érdekelne hogy vett már valaki ilyet ,és működött neki? ,mert eléggé ellent mond a fizika törvényeinek de hát kitudja.



2016. okt. 15. 18:25
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem vettem. Nagy baj lenne ha egyáltalán megfordulna a fejemben.

Hülyeség.

2016. okt. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Semmi lézer nincs benne, valamilyen Uv-re aktiválódó ragasztó, meg egy gagyi UV led összeépítve. Működni éppen működhet is, sok műkörmös használja.
2016. okt. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ez valami szörnyen gagyi, de általában a kétkomponensű ragasztókat szoktán úgy használni, hogy van egy ragasztó anyag, illetve egy utólag felviendő aktivátor, ami UV fényre aktiválódik. Sajna van olyan gagyi kínai UV lámpa, ami még erre sem alkalmas.

Azért se vegyél ilyet, mert univerzális ragasztók NEM léteznek. Valami tud üvegrepedést javítani, van ami két fémlapot össze tud ragasztani, van ami fára való.

2016. okt. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Gondoltam hogy nem működhet eléggé ellent mond az eddigi ""fizikai"" ismereteimnek. Nem szándékozom venni!
2016. okt. 16. 11:58
 5/5 Theorba válasza:

Ha jól látom, eddig még egy hozzászóló sem használt ilyet.

(— Ahhoz képest igen tartalmas fikázások tanui lehettünk.)


A minap épp az autóm kettétört szélterelőjét szerettem volna összeragasztani.

Mivel tartottam a dologtól, először egy eredendően törött pótpéldányon próbáltam ki a ragit.

Az összeragasztás után megpróbáltam a pótterelőt eltörni, de NEM a ragasztásnál törött el...


A szebbik szélterelő sikeres összeragasztása után a repedt porszívócsövünket is összebátorkodtam.


Mellesleg a fogorvosomnál is egykomponensü, UV-re kötő tömést kaptam már egy jópár évvel ezelőtt.

2018. jan. 22. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!