Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Stihl ms 170 vagy Stihl 021 a...

Stihl ms 170 vagy Stihl 021 a jobb?

Figyelt kérdés
Nem tul sok fát vágnék vele de lene használva. A műszaki adatokra lenék kiváncsi

2016. okt. 29. 08:33
 1/5 anonim ***** válasza:

MS 170:


30,1 cm³

1,2 kW

1,6 LE

4,1 kg

59900 ft (akciós)


Ma új 021-est már nem fogsz kapni, ennek megfelelő az MS 211:


35,2 cm³

1,7 kW

2,3 LE

4,3 kg

99900 ft (akciós)

2016. okt. 29. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Bármi mást vegyél, csak 170-est ne.

Az enyém három éves és állandóan van valami baja,pedig a kizárólag stihl olajjal használom, és igen keveset megy.

Az egyik sthil üzletben dolgozik egy ismerősöm ő is mondta hogy a 170 felejtős.

2016. okt. 29. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A Jhonseredröl mi a véleményetek?
2016. okt. 31. 10:31
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem stihl-jeim vannak, de a 170 én sem javaslom. Jonsered jó kis gép, de a husqvarna cégcsoportjához tartozik és jó gépek, alkatrész ellátottsága van. Amie még ajánlani merek az oleo-mac. Pl. házkörüli munkára ez megfelelő [link]

Egy barátomnak van és elégedett vele.

Én oleo gs-650 akartam venni, de sajnos a tervet megtorpedózta az élet, a pénz amit arra raktam el másra kellett, a kocsira. Egyik fakitermelőnél láttam azt mondta jó kis szerszám.

2017. febr. 27. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Ha van facebook-od nézzél be a Láncfűrészes Fórum-ba. Ott a többség szakember és tudnak megfelelő gépet ajánlani, akár új, akár régi gépről van szó. Javításokban is segítenek egymásnak és az érdeklődőknek, alkatrész, javítási tanácsok, egyebek. Sokan közülük szervízt vezetnek, így van rálátásuk, melyik típusnál milyen probléma fordulhat elő.
2017. febr. 27. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!