Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Jonsered vagy Stihl?

Jonsered vagy Stihl?

Figyelt kérdés
A jonsered menyire jó minőségű?A stihl-hez viszonyotva

2016. nov. 1. 15:30
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem annyira.

A Jonsered a Husqvarna márkája, a Stihl a kettő között van.

2016. nov. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ
2016. nov. 1. 21:56
 3/4 anonim ***** válasza:
Ahogy az első irta, a Jonsered a Husqvarna márkája, vagyis nagyon jó minőségű. Én Stihl-t használok, és nincs vele gond, de a láncfűrész meg van már egy pár éve, ha tönkre megy ki fogom próbálni a Husqvarna-t is. Van a facebook oldalamon e pár fakitermelési erdő bejelölve, és ott csak Stihl, Husqvarna és néha Jonsered láncfűrészeket látok.
2016. nov. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Jonsered ha otthoni célra használod végül nem rossz de a stihl jobb! Igaz hogy drágább de hosszútávon megbizhatóbb szerintem! Én jelenlegi tapasztalataim a husqvarnaról az hogy nem az igazi pedig én anno husqvarna párti voltam! Bejöttek ezek az új szériák és nem bírnak ki annyit mint a régi 10-15 évvel ezelőtti gépek! Most ha vennék akkor én Stihl 261-est vennék otthoni célra! Nem nehéz,jó otthoni favágásra,faszedésre és akár bizonyos határokon belül dönteni is lehet vele vagy tisztítani pld fiatalost! Nyilván drágább de szerintem hosszútávon behozza az árát. otthoni célra én 50cm3 alatt nem vennék fűrészt! Persze ez csak az én véleményem.


Kiegészítő! Ami nem tetszik a husqvarna mostani kiadásain hogy nincs állítási lehetőség a karburátoron! Minden automata amit egy kis számitógép vezérel! Ha gond van viheted a szervizbe jópénzért! Nekem van egy 18 éves 61-es husqvarnam ami mai napig ütőképes fűrész! Ennek alapján mikor vettem magamnak damilos kaszát akkor azt tartottam szem elött hogy a husqvarna kb 8-10 %-al olcsóbb és ugyanolyan jó mint a stihl! Vettem egy 133R-es husqvarna kaszát és meg is bántam. Most 4 éves és itthoni célra volt használva nem sok üzemórája volt kb 30 tankot húztam el! Mostanra 4 évesen dugattyúgyűrű törésem lett ami kárositotta a dugattyút is igy csere lesz. Gyanitom sem a hengerben sem a dugattyúban és még ki tudja miböl spórolják ki az anyagot! Adalékot is megadtam neki amit kell husqvarnat! Üzletpolitika hogy több fogyjon.Hallottam olyat is hogy a husqvarnaba állítólag a kinaiak is belkontárkodtak mint anno a 40 esbe a jugók :D Fent leirtak alapján én most ha vennék csak is Sthilt!! Inkább adok több pénzt de strapabíró legyen és ne hagyjon cserbe idő előtt! Én elmondtam véleményem a többi rajtad áll.

2016. nov. 13. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!