Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Iparí fúrógépet ajánlanátok?

Iparí fúrógépet ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Nagy nyomatékú, hosszú élettartamú nagyon erős gép kell.Használnám fába ,fémbe és téglába.Téglába és betonba tudjak vele fúrni 50-70 cm mély furatokat.

Nem tudom melyik márkák a jók,amit én tudok és elérhető számomra az a bosch ,makita,dewalt és a metabo.Hiltit nem akarok!Az ára mind 1!Ha lehet a gép rendes nevét is írjátok ide hogy rá tudja keresni!


2016. dec. 12. 06:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Makita,Hitachi,Milwaukee,kék Bosch.

A betonhoz fúrókalapács kell,ezek azonban alapból lassabb fordulatúak,,így a fémfúrás kompromisszum lesz csak.


A Hilti köztük is a legjobb gép(úttörő sok téren), nem tudom mi a bajod vele...

2016. dec. 12. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
[link] Ez is kiváló termék.HILTI szinten van,de az ára is.Én ezzel nem,de máik típusú fúrókalapácsával dolgoztam és nagyon meglepett + irányban.Bírja a kiképzést.
2016. dec. 12. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
hát nem épp vésőkalapácsot szeretnék :D de köszönöm
2016. dec. 12. 11:08
 4/15 anonim ***** válasza:
Hát pedig ha betonba akarsz furkálni 50-70cm mélyen, akkor mégiscsak fúrókalapácsot szeretnél. Vagy hogy gondoltad? A klasszik ütvefúróval, amivel néha még egy képet is alig lehet panelba felfúrni és van rajta egy 13-as tokmány jó esetben, avval befúrsz 70cm-t? Egyáltalán milyen fúrószárat tennél bele? :D
2016. dec. 12. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Ha úgy gondolod,hogy nem jó az AEG 3.6J ütő erővel és ezzel a súllyal,akkor te nagyon megszenvedsz, és a sima ütve fúród is az 50-70 cm-es hossz furatokkal,kínszenvedés lesz,az biztos.Ez jobb mint a makita ,bosch.A HILTI is gyengébb ebben a kategóriában 1J ütő erövel.Te a legjobbat kérted az első 2 mondatodban.
2016. dec. 12. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
akkor húzzuk ki a betont,és ne elemezgessétek a kérdésemet,eddig 1 gép lett megemlítve pedig van 4 válasz,várom a többit!
2016. dec. 12. 14:29
 7/15 anonim ***** válasza:
Keress a neten a felsorolt márkák közül, ami neked megfelelő.
2016. dec. 12. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
könnyű azt mondani :D,szeretném ha nekem rendes szakemberek (akik már használtak egy pár gépet tartósan) írnának egy beváltat,mert persze választok én olyat mi tetszik de nem biztos hogy jó
2016. dec. 12. 14:56
 9/15 anonim ***** válasza:
Mekkorák azok a furatok.Nem mindegy,hogy 30-40mm vagy 10-12mm átmérő,mert más gép a jó hozzá,ha sokat kell fúrni,mert szívás egy nagy géppel órákig tartva fúrni 14-es furatokat,de a kicsivel meg nehéz 100 db 32-es furatot.Ezt is mérlegelni kel.
2016. dec. 12. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
a fúrószárak würth gyártmányúak,6-8-10 mm esek és nagyon hosszúak
2016. dec. 12. 15:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!