Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Mit barkácsoljak? Nem jut...

Mit barkácsoljak? Nem jut eszembe semmi olyan mihez erdemes lenne hozzákezdeni.

Figyelt kérdés

Villanyszerelo vagyok, jatekmotorokat is belecsempezhetunk, esetleg szivattyut, vilagitast.. nekem egy mini szokokut jutott eszembe, de nem tudom..

Jobban szeretem ha adjak a feladatot, kihivast , amit meg kell valositani:))

Minden elkepzelheto szerszam, anyag elerheto :)



#barkacsoljak
2016. dec. 12. 12:36
 1/5 anonim válasza:

Ügyes lehetsz!

Mire van szükség otthon?

Pl.hangulatvilágítás fürdőbe kis intimitáshoz? Vagy a ház/ lakás díszkivilágítása az ünnepek közeledtével?

2016. dec. 12. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Igazàból tenyleg csak a furdo lenne hatra, tele van a lakas gyonyoru ledszallagos hangulatfenyekkel, ne a nagy villany egjen ha nem muszaj:))

De a furdobe marad a gyertya:/ azt nem is tervezeeeem tulbonyolitani:))

Az unnepi vilagitas mar megvan, fényérzékelős, időrelés, ennel jobban nem tudom tulcsicsázni:)) de nagyon jo otletek voltak!

2016. dec. 12. 13:37
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor menj ra a biztonsagra. Wifis kamera, ajtonyitasra riasztocsengo, mozgaserzekelo riaszto stb
2016. dec. 14. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Ez olxam qurvabár hangulatú.
2016. dec. 14. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Készíts egy golyópályát! Én is azt szeretnék, csak nincs rá időm. Az ötletért cserébe nekem is készíthetsz egyet.
2016. dec. 15. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!