Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Mit barkácsoljak otthon?

Polyák Petar Réka kérdése:

Mit barkácsoljak otthon?

Figyelt kérdés
Minden ötletet várok képekkel.

2014. febr. 14. 21:41
 1/9 anonim ***** válasza:
Őööö valami kis pontosítás sokat segítene, asztalosként mondanám, hogy készíts kinti asztalkát padokkal, de így anélkül, hogy bármit írnál, hogy mi érdekel, illetve milyen eszközök vannak kéznél, nehéz mondani bármit is.
2014. febr. 14. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%

Szurkolok,sok sikert!

[link]

2014. febr. 14. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
2014. febr. 15. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én a héten bor- és pálinkásüveg polcot barkácsoltam befőttesüveg polccal egybekötve a pincébe. Volt itthon téglakő, vettem 20x2 méter 12-es deszkát meg pár tetőlécet és masszív, átlátható, elbontható. Csak egy fűrész és egy csillagcsavarhúzó kell hozzá.
2014. febr. 15. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Hy!

Nos a kategória elég széles! :)

Mihez értesz? Mindenhez vagy van valami szakterületed?

Értesz a vas és famegmunkáláshoz?

Mivel itt a tavasz,így deszkákból csinálhatnál madaraknak kis faházat vagy házakat

http://www.youtube.com/watch?v=NkImBp7Yhw4

http://www.youtube.com/watch?v=5wzQo1nnK2Y

Ha van garázs és szerszámos akkor a falra csinálhatnál egy szerszámtartó falat ahol sorba fel lehetne akasztani mindent a helyére és ha mindig mindent a helyére teszel vissza akkor sok bosszankodástól kímélheted meg magad,bár ehhez nem feltétlen kell szerszámtartó fal :)

Nos ha van kertetek,Én szereznék valami agyagot és csinálnék belőle kertitöpét vagy valami díszt,legyen az akár egy világháborús harckocsi is :)

Én régebben nagyon szerettem az ötlet mozaik újságát [link] nézegesd

[link] meg ezt is :)

Esetleg a régi szerszámokat lefestheted,felújíthatod(kivéve a muzeális darabokat)

Csinálhatnál a kertben sziklakertet is amolyan többszinteset, [link]

Csinálhatnál a zöld hulladékoknak komposztálót,ez egy sima tároló amibe a levágott füvet meg leveleket teszed és ez átalakul jó tápanyagban gazdag izévé amibe lehet virágokat ültetni :)

Esetleg ha van talicskátok azt is eltakarítani majd lefesteni hogy sokat kibírjon még. :)

Ha raj vagy akkor van itt valami :)

[link] Én megfogom csinálni :)

Nos amiket még lehetne csinálni,ha van gyerek a háznál akkor lehetne neki vascsövekből hegeszteni mászókát,hintát,lugast,esetleg az aknák tetejét biztonságosabbá tenni hogy gyerek ne tudja felnyitni sem.

Én néha szoktam kovácsolni is ,sajnos nem mindig van rá időm,de van amikor virágokat kovácsolok,valamikor meg azt amire megkérnek az ismerősök... :)

Bármi kérdésed van nyugodtan írj,szívesen segítek.

2014. febr. 15. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
képet linkelni
2014. febr. 15. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
én múlthéten egy atombombát barkácsoltam
2014. márc. 2. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ennek tükrében, kérdező, javasolnám az atombunkert.
2014. márc. 2. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Azért kifejthetnéd, hogy mid van otthon, mihez értesz, stb.
2014. márc. 2. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!