Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Mosogató lefolyócső rögzítése?

Mosogató lefolyócső rögzítése?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ki szerettem volna tisztítani a mosogató lefolyócsövét és leesett a helyéről. Hogyan tudnám visszatenni? Nem értek hozzá és szerelőre sincs pénzem. :(


Az a cső esett le, ami rögtön a mosogató dugó részéhez kellene, hogy rögzítődjön. De nem is értem, hogy volt hozzárögzítve, a cső csatlakozó(?) gumiizé menetes(?), ez van a műanyag cső és a fém rész között. A fémrész, amihez illesztve van sima felületű. Oda lehetett ragasztva? De nem látom ragasztó nyomát... Ragasszam oda én is? Vagy szikszalagozzak? Félek, hogy az nem lenne elég tartós. Vagy csak nyomjam fel? De utána ha nagyobb nyomású víz megy nem fog elönteni a víz?



2016. dec. 19. 12:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Ne haragudj de nehezen érthető. Normál esetben menettel rögzíthető a cső a mosogató lefolyó részéhez. Csinálj képet tedd fel a képfeltöltés.hu ra és linkeld be a képet.
2016. dec. 19. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A leírás nem túl precíz, nehéz elképzelni.

1. Fentről nézve a lefolyócső közepén van egy csavar, ami felfogatja a csövet a lefolyó nyílásához. Az nincs benne? Nem esett bele a csőbe?

2. Ha az 1. esetben említett csőcsonk rendben van, akkor eggyel lejjebb kell nézni. A mosogató alatti csőcsonknál van szétesve, akkor kell lennie a csövön egy menetnek, amihez egy anya csatlakozik. Azt kell összeilleszteni és rácsavarni.

2016. dec. 19. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!