Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Hogyan készíthetek faházat...

Bicsibi kérdése:

Hogyan készíthetek faházat gyerek részére?

Figyelt kérdés
Tudna valaki abban segíteni, hogyan tudnék egyszerű faházat készíteni gyere részére? Letölthető tervekre gondolnék.

2017. jan. 24. 11:04
 1/2 anonim ***** válasza:

A probléma az, hogy kinek mi az egyszerű! Nézd meg ezt [link]


Ha egyszerűbbet akarsz, akkor tetőlécbő, deszkából csinálj egy keretet, amilyent gondolsz. Méret tőled függ és osb lapokat hozzá szabod és rácsavarozod. Ajtó, ablak is lehet simán osb lap zsanérral.

2017. jan. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
49%

A legegyszerűbb megoldás (ami még jól is néz ki) szerintem az, ha mondjuk 4x4-es stafnikból megcsinálod a vázat (az ablakoknak, és az ajtó kerete is legyen meg), majd az egészet lambériával körbe burkolod. A tetőt bedeszkázod (a hajópadló még jobb), és zsindellyel lefeded. Az éleket pipaléccel el lehet takarni.


Én egy kutyaházat raktam össze hasonló módon azzal a különbséggel, hogy belülről is burkolva van, valamint a 2 burkolat között kőzetgyapot szigetelés is van.

2017. jan. 26. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!