Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Melyiket ajánljátok? A cica...

Melyiket ajánljátok? A cica rágja a kábelt és szeretnénk elrejteni. Csak a küszöbnél lenne rá szükség.

Figyelt kérdés

Utánanéztem és van öntapadós kábelcsatorna (ezt még lehet, hogy én is tudnám rögzíteni) és van a taposó csatorna. Ezt nem tudom, hogyan kell rögzíteni.

Melyiket ajánljátok?


Illetve az megoldható, hogy beleszögelem a pvc-be? Mennyire kemények ezek?


Ilyesmiket néztem:


[link]



2017. febr. 7. 11:35
 1/5 A kérdező kommentje:
Illetve valami kimaradt: Nekem ezt a boltban méretre vágják, ha szépen megkérem? :)
2017. febr. 7. 11:37
 2/5 kovpet ***** válasza:

Van öntapadós is (ami vagy tapad vagy sem), de általában érdemes felfúrni ezeket, akkor tuti ott maradnak.

Kemények, de azért nem vészesen, késsel is el lehet vágni, ha nincs más. De ha veszel egy fűrészlapot, akkor az még jobb, nem kell hozzá fűrészt venni. Fémhez valót vegyél.


Ha küszöbhöz akarod, akkor nem kell tipli, kis csavarokkal elég lesz odafogatni. Ha nincs fúród, akkor ne állj neki gányolni, ha nem tapad az öntapadós, akkor kérj meg valakit, fúróval 5 perc munka, nélküle meg szívás és ronda is lesz.

2017. febr. 7. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 kovpet ***** válasza:
100%

De ha csak azért piszkálja, mert mozog, akkor az ilyenen is gondolkodj el:


[link]

2017. febr. 7. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!! :)
2017. febr. 7. 13:16
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Taposó csatornát vegyél, pvc-hez le tudod ragasztani.

A formája miatt nem akad bele a láb, ellentétben a sima kábelcsatornával

2017. febr. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!