Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Multicsiszoló gépből, melyiket...

Multicsiszoló gépből, melyiket érdemes venni, az Aldi-s, Lidl-s is megfelelő vagy érdemes inkább drágábbat venni otthoni barkácsoláshoz?

Figyelt kérdés
Ablakkeret csiszoláshoz festés előtt, csempe kivágásra, fugázás körbevágására használnám. De természetesen apróbb, fa és fém vágásokhoz is néha.

2017. márc. 10. 20:10
 1/4 anonim ***** válasza:
51%
Én a tescoban vettem egy ilyen neve nincs gépet, és két éve hibátlanul működik. Akkor talán 7000 forint volt.
2017. márc. 10. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem eddig a lidl-s szerszámokkal még nem volt gondom. Arra merem azt mondani hogy tényleg barkács kategória, szóval az ipari munkát hosszútávon nem bírná, attól még jó, tartós szerszám, amit ha úgy adódik használhatsz elég intenzíven is.
2017. márc. 11. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én az Aldisat vettem. Adtak hozzá csiszoló és vágó fejeket is, de eddig csak csiszolásra használtam, kerti pad renoválásához a régi lakk leszedésére. Szépen vitte. Viszont rettentő hangos, füldugó/fülvédő szükséges! Illetve be kell tartani az utasítás szerinti üzemidőket, mertelegszik. 10k-t így is megért.
2017. márc. 11. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Úgy gondolom, kivárom míg lesz valamelyikben licl, aldi üzletben akcióban.

Most barátkozom a deltacsiszolóval, nagyon jó annak az ára is.

A 3 év garancia pedig sokat ad hozzá!

2017. márc. 12. 02:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!