Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Az alábbi multifunkciós gépek...

Az alábbi multifunkciós gépek között mi a lényeges különbség? Jól gondolom, hogy a Dremel az sokkal kisebb, míg a másik batár nagy hozzá képest, de egyébként kb. ugyanaz?

Figyelt kérdés

[link]

[link]



2017. ápr. 6. 22:40
 1/5 anonim ***** válasza:

Én dolgoztam régebbi kiadású Dremellel, ez a Skil sem néz ki nagyobbnak.

Tapasztalatom szerint nem rosszak a Skil cuccok.

Van egy ilyen sarokcsiszolóm és egy fúrógépem, mindkettő masszív, strapabíró szerkezet.

2017. ápr. 7. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Dremelből is van több féle. Különböző méretekkel, és ami fontosabb különböző teljesítménnyel.

Ha tudod mire akarod használni, annak figyelembevételével el tudod dönteni melyikre van szükséged.


A Dremel mellet szól egyébként mg az is, hogy sok adapter kapható hozzá, így egyszerűen bővítheted a felhasználási módokat például felsőmaróval, egyebekkel...

2017. ápr. 7. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A Dremel a képen elég kicsinek tűnik. Én a Skilt megkaptam, az batár nagy.
2017. ápr. 7. 11:48
 4/5 anonim ***** válasza:

Mindkét márka a Bosch csoporthoz tartozik.

A Dremel-t pozícionálták a profibb, a Sklillt pedig inkább barkács felhasználásra.

Ennél fogva a strapabíróság, élettartam, precízió tekintetében nagy különbség lehet, HA napi szinten kell használni.

Munkahelyen napi használatra csak Dremelünk van. Az egyik már akkor is itt volt, amikor én kezdtem (2010) és azóta kutya baja, pedig nyúzzuk rendesen.

A másik az akkus Dremel. Na azt nem ajánlom, az akku miatt gyenge.

2017. ápr. 7. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem van mindkettő (csak az AC végű skill, amihez van rugalmas tengely). Szerintem tök ugyanaz, nem érzem a különbséget. Amúgy a skill-t egy kicsit erősebbnek érzem, picit vastagabb, de mivel a rugalmas tengellyel használom ezért így még vékonyabb mint a Dremel. A fő különbség természetesen, hogy a Dremel a márka.
2019. dec. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!