Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Bosch sterimót kaptam a...

Bosch sterimót kaptam a szomszédtól. Bedugom, adok neki vizet stb, és használni akarom, de a pisztolyból alig jön a víz. Ezek a gépek lehetnek szimering hibásak? Az aljából mintha jönne egy kis víz.

Figyelt kérdés

2017. ápr. 21. 00:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Nyisd rá a vizet, majd nyomd meg a pisztolyon a kart, úgy hogy nem kapcsolod be. Mert levegős , kikell dolgozni magából.
2017. ápr. 21. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Megcsináltam,de nem használ.A kezemet elétarthatom,olyan gyenge a nyomás..
2017. ápr. 21. 16:40
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Elég kicsi a valószínűsége annak, hogy a gép pont akkor romlik el, amikor hozzád kerül.

A levegősség nagyon gonosz ezeknél: érdemes a betápláló oldali csövet kicsit leszűkítve maximálisan nyitott csappal járatni, míg az utolsó buborék is eltávozik belőle. Ha ez megvan, úgy csatlakoztatni a gépre, hogy közben minél kevesebb levegő jusson bele, és ha ez megvan, megjáratni úgy, ahogy az első javasolta.

Dolgoztam már olyan magasnyomású mosóval, ami alul kicsit szivárgott, de ettől még volt benne rendes nyomás.

2017. ápr. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!