Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Stomer ütvefúró jó minőségű?

Stomer ütvefúró jó minőségű?

Figyelt kérdés
Azt írják ipari kategória, 3 év garival. Nem drága ennek ellenére.
2017. máj. 1. 20:37
 1/2 anonim ***** válasza:

háát nem tudom,nekem nem tűnik ipari minőséginek..sőt gagyinak látszik.vValamint ne feledd,..a minőség sohasem olcsó.

Nálam Jó" ott kezdődik hogy Makita, AEG, Milwaukee,Dewalt meg kék Bosch,de 1 ilyen sosem hallott ""ipari"" gép.

2017. máj. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Külsőre ezt hogy lehet látni? Kb. ugyanúgy néz ki mint bármelyik másik. Elég fura ilyeneket szemre megállapítani. Ugyanennek a gyártónak ez a felső kategóriás gépe, van egy közép, meg egy annál is olcsóbb kategória, de még arra is megadják a 3 év garanciát, azért ez nem általános a gagyi kategóriában, mindez nem házi, hanem ipari felhasználás mellett. Paraméterek rendben vannak, súlya is. Konkrétan azt írják rá, hogy profi felhasználóknak minden napos ipari felhasználásra.


Értem, hogy vannak ismert márkák, persze azok is változnak idővel, a kék boscht pl. konkrétan köpködik mostanában, de ha így nézzük akkor soha nem lehetne új márkát bevezetni, mert hát vannak már az ismertek aztán kész. Mondjuk a metabo -t megalapították 1923 -ban (ami szerintem jobb mint amiket írtál), de ha úgy gondolkoztak volna, hogy hát vannak már meglévők minek új márkát gyártani, úgyis jó ami van akkor sose kezdik gyártani... meg sok másik márkát se.


Ezzel csak azt akarom mondani, hogy idővel változnak az ismert márkák is, van amelyiknek csak a nevét fizetik meg a tartalom meg már nem ugyanaz, nem ott gyártják ahol írják, az újak - és itt nem a staruss meg a többi bóvli kínaira gondolok - még nincsenek abban a helyzetben, hogy márkanevet fizettessenek ki és túlárazzák a gépeiket. Kb. ennyi is az árkülönbség.


Persze lehet, hogy tényleg nem olyan magas minőség ez se mint ahogy írják azért is kérdeztem, de inkább olyan válaszok érdekeltek volna akinek volt is ilyen és tapasztalatból írja amit ír.

2017. máj. 3. 10:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!