Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Led fénycső használata esetén,...

Led fénycső használata esetén, a korábbi sima fénycső gyújtójával mit kell tenni?

Figyelt kérdés
Az simán bentmarad, vagy helyette kell venni valamit, ami kiváltja, ha leddel szeretném használni a lámpát?

2017. máj. 27. 15:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem neked semmit inkább szólj valakinek aki ért hozzá. (a gyújtó nem kell)

A dobozán rajta lesz a kapcsolási rajz.

2017. máj. 27. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
találtam gyújtó helyére betehető rövidzárat. Gondolom ebből már mindegy milyet tesz be az ember? Én nem akarom átkötni, viszont ha egy gyári rövidzárral meg lehet oldani, akkor raknék led fénycsövet be a lámpába.
2017. máj. 27. 18:21
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell bele semmi. Sőt nézd meg a fénycsövet, mert sokhoz az induktív előtét sem kell
2017. máj. 27. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2 vagyok, mivel több variáció van, nézd meg a dobozon a kötést
2017. máj. 27. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Az én led fénycsövemnél,ki kellett komplett dobni belőle mindent onnan...trafót,gyújtót..mindent ,és a 2 végéhez kellett simán elvinni a kapcsolt 220V-ot simán.
2017. máj. 28. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nálam is szintén az volt, mint az 5-ösnél. Annyi kiegészítéssel, hogy a T8-as cső egyik végén lévő tüskepár az input. A másik oldal csak a rögzítést szolgálja.
2017. máj. 29. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!