Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Használtátok már a Tesco-s...

Használtátok már a Tesco-s 125-ös Reikel sarokcsiszolót?

Figyelt kérdés

Konkrétan, az érdekelne, hogy minden példányon olyan erősen kell nyomni korongcserénél a rögzítő gombot, hogy szinte már kétemberes lesz a feladat?

Mert ha igen, akkor csinálok valami házi barkácsmegoldást, de ha más példányoknál normál módon elég nyomni a gombot, akkor visszaviszem kicseréltetni.

(Tegnap jártam arra, meg akartam nézni a polcon lévőknél, de nem volt egy darab sem.)


2017. jún. 18. 17:03
 1/4 anonim ***** válasza:
nem használtam ilyet, de ne találkoztam még olyan sarokcsiszolóval amin ne lenne könnyű a korongcsere
2017. jún. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A min így van megoldva,hogy a csere gyorsan,könnyen menjen az simán egy ujjal benyomható.
2017. jún. 20. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm, azt tudom, hogy könnyen kellene menni.

A kérdés az, hogy a típuson belül a többi példány milyen. Vagyis, hogy érdemes-e utánajárni a cserének, vagy ez egy típushiba.

(A leírásom nem volt egyértelmű. Nem arról van szó, hogy túl erős lenne a rugó, hanem benyomva nem fogja rendesen a tárcsát, csak ha nagyon erősen nyomom. De ez a válasz szempontjából lényegtelen, aki találkozott már a típussal, az tudja, ha az ő példánya is ilyen.)

2017. jún. 21. 04:57
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor nem jól használod! Elősször is szépen,nem túl erősen benyomod a gombot,benyomva tartod utána megfogod a tárcsát/rögzítőcsavart a másik kezeddel,és valamely irányba elforgatod,egy ponton érezni fogod hogy a gomb beljebb ment illetve a tárcsa/tengely rögzült, utána annyi a dolgod hogy a gombot benyomva tartod, míg fel nem teszed az új korongot.
2018. jún. 24. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!