Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Valaki használ Workzone...

Valaki használ Workzone (Aldiban kapható) sarokcsiszolót? Mi a a tapasztalatotok?

Figyelt kérdés
Megakadt a szemem rajta,de a 125 t. átmérő , 1200w teljesítmény, és fordulatszámszabályzás 3-11000 ig, a hihetetlen kategória számomra 8ooo azaz nyolcezer forintért. Pedig van rá 3 év garancia. Akkor hol van az át***** ? Ha van egyáltalán.

2016. aug. 24. 06:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
39%

1200w-os, feleslegesen erős és egy nagy böhöm cucc.

Szűkebb helyeken már nem lehet használni de egyébként sem olyan kezes mint a kisflex. Olcsó mert nem népszerű.

Inkább egy black and decker 700w ugyanennyiért.

Fémet vágni elég a 500-700W-os.

Fát csiszolni is bőven elég a 900W.

2016. aug. 24. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
... vágásra van egy másik sarokcsiszolóm, amivel maximálisan elégedett vagyok, csak annyi a a baja , h nem ford sz szabályzós. ami meg 40 körül indul normális gyártóknál, de a nem szívesen szánnék rá annyit, ezért gondolkodtam el ezen a gépen. mondjuk az eléggé zavar, h két kezes, és egy picit nehéznek is éreztem.
2016. aug. 24. 09:29
 3/11 anonim ***** válasza:
45%

Workzone sarokcsiszolót ugyan nem használok, de vettem már Workzone szerszámot. Úgy látom, ezek elég silány, amolyan Aldi-minőségű cuccok.

Inkább vegyél jobb minőséget egy kicsit drágábban, jobban jársz. Mindig az olcsó a drágább, mert jóval hamarabb ki kell dobnod.

2016. aug. 24. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
... igen, én is a minőségi szerszámok híve vagyok, csak itt a kicsivel drágább,és jobb egészen pontosan ötször ennyibe kerül. :-(
2016. aug. 24. 14:20
 5/11 anonim ***** válasza:

Kicsit ellentmondásos, hogy a minőség híve vagy de a 8000 ft-os ár miatt vagy ráizgulva.

Szerintem vedd meg. Az a jó az olcsó cuccban hogyha nem tetszik bedobom a kukába.

2016. aug. 24. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha megvetted, és három évig megpróbálsz annyit dolgozni vele, amennyit csak tudsz, akkor nincs bukta, mert addigra bőven meghozza az árát. Időközben esetleg ha elromlana, csak visszaviszed, és kész. Ha nem tudják cserélni akkor sincs baj, hozol az árán két karton sört. :-) Veszítenivalód abszolút semmi.
2016. aug. 24. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

????

Nekem már 2 éve meg van a ford szabályozós workzone flex Ütöm,vágom,fémhez,csempéhez,telement már porral kosszal, dolgozott 40 fokban,-10C-ben ,és működik,... rendszeresen használom, fordszabályzós! 1200w-os qrva erős..tartalék szénkefével,duplabiztonsági kapcsolóval, 3M-es minőségi gumikábellel.Szóval ezért a pénzért ez 1 ki@szott jó gép.


hm..

De Sajnos se áramot,se CNC számítógépvezérelt irányítást se + embert nem adnak a gép mellé,kávét se ad...

A jó qrva annyát..és milyen rohadt drága, van pofájuk 7990Ft elérni érte,és nem beszélve az ajándék A8 AUDIT sem adták mellé. ááááá .rohadt 1 gcik az aldiban

2016. aug. 25. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm, 7-es.

Látod 5-ös? Ilyen emberek véleményét várom, akik használták már ezt a szerszámot, nem csak feltételezgetnek. Írtam egy hosszabb kommentet neked, de kimoderálták. Nem írom újra.

2016. aug. 25. 08:24
 9/11 anonim ***** válasza:

#8

Olyat írtál amit kimoderáltak?

Én segítek neked, te meg személyeskedsz?

2016. aug. 25. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

1 nem segítettél semmit.

2 ha le akarunk menni óvodás szintre, te kezdted a személyeskedést.

3 persze Te már tudod, mit írtam, holott nem is olvastad.

4 biztosítalak róla, hogy semmiféle trágárságot nem írtam, vsz a t r o ll szó miatt moderáltak.

2016. aug. 25. 10:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!