Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Melyik láncfűrész jobb? Többi...

Melyik láncfűrész jobb? Többi lent.

Figyelt kérdés

Tescoba árulnak 20000ft-ért Straus láncfürészt.

Jofogáson pedig 13500ft-ért GardenField láncfűrészt.


Tudom, hogy mindkettő kínai, tudom hogy nem sokat ér, de amire nekem kell arra tökéletes.


Szóval aki tudja melyik milyen, melyiket ajánlaná?

Illetve van e egyáltalán lényeged különbség a kettő között?


Kérem olyan válaszoljon aki kellő képpen ért hozzá, és használta, nem a teljesítmény adatok érdekelnek, mert nem tudja leadni úgysem azt a teljesítményt amit ráírnak.


Köszönöm.



2017. febr. 26. 11:15
 1/9 anonim ***** válasza:
42%
Strausról azt tartják az összes hulladék lgalja
2017. febr. 26. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Teljesen mindegy melyik ujjad harapod meg .Ebben biztosat az sem mondhat,aki ilyeneket használ,és nála nem okoztak különösebb problémát .Lehet ilyen is,mert nekik szerencséjük van .At áraik mindent elmondanak .

Számoljál.A Tescosra mennyi költség terhelődik,pl.áfa,szállatás ,raktározás stb. és még igy is nyereségesen adják el .Ez valójában 11-12 ezer forintos lehet.Milyen láncfűrészt lehet venni manapság ennyiért ?

Az áruházban nekem is magyarázták el .

2017. febr. 26. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én Black and Deckert vettem 18500-ért, hobbynak tökéletes.

1800 W, 35 cm hossz.

2017. febr. 26. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerinted milyen lehet 13500-ért? Ennyiért egy rendes fűrészre kapsz egy vezetőt egy láncot és egy liter lánckenőolajat.
2017. febr. 26. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

A kérdező gondolom robbanó motorosra gondolt .

Nem lehet egy elekromossal összehasonlitani az árat .

Az elektromosak eleve jóval olcsóbbak .A meghíbásodási lehetőségek is csak töredéke lehet .

2017. febr. 26. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Előttem már leírták a lényeget,de kb 20 -ból 1 ami bírja komolyabb meghibásodás nélkül.Mind 2 ipari hulladék,szopó roller.Az anyag minőség ,megbízhatóság,összeszerelés kritikán aluli.Amire neked kell arra tökéletes.Mi szeretnél lenni?Kisgép szerelő?Mert gyakorolni jó mind 2.A láncot sem lehet rajtuk kellően beállítani még újkorában sem.Mikor haza viszed az elsőt,lehet hogy azt be sem tudod indítani.Mehetsz vissza kicseréltetni.A szerelés gyakorlására kiváló mind 2.
2017. febr. 27. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

E közül a kettő közül ajánljam valamelyiket??? Ne haragudj, kedves kérdező, nem bántottál te engem, hogy ellenséged legyek, és azt kívánjam, hogy ilyen gépekkel kelljen dolgoznod...

Amire neked kell, arra tökéletes... Biztos vagy benne, hogy egyszeri alkalomra kell? Mert ezek kb ennyit tudnak különösebb meghibásodás, beállítgatás, illetve végleges tönkremenetel nélkül.

2017. febr. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Gondolom hogy a kérdező nem hivatásos favágó se nem otthoni mindennapi fanyűvő csupán csak venni akar egy benzines láncfűrészt olcsón amivel elvágogat otthon ezt-azt. Na erre pontosan jó a Tesco-s Straus és olcsó duma hogy másnap elromlik vagy annyira silány hogy be se lehet állítani a lapot stb. A lánc valóban nem egy überbajnok de a vezető például meglepően jó anyag. A csillagkerékkuplung is csak egy préselt lemez és a csillag is felületkezelt nélküli vas de könnyen cserélhető olcsón jobbra. Szóval ez a gyenge pontja, amúgy a motor, karburátor jó és az összeszerelésben sem találtam különösen semmmit azon kívül hogy valamelyest vékonyabb műanyag a burkolata.
2017. okt. 25. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Tescos kivitelek mindig jobbak a netes társaiknál,valószínűleg azokat már egy áruház sem engedné be a polcaira.Ha jó mulatságnak tartod a szerelgetést-totál mindegy hol veszed ha kell a tényleges 1 év garancia kizárólag az áruházas jöhet szóba.Netes rendelés után reklamációdat totál telibeszarják erre azért készülj fel.Tescos Straus fűrészem 6. éve megy évi 10-15 köb akác darabolás van benne.Eddigi problémák-lánc csere,berántó köröm csere,olajcső beragasztás.Filléres alkatrészek és közben még jól is szórakoztam.
2020. júl. 5. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!