Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Hogyan lehet elágaztatni egy...

Hogyan lehet elágaztatni egy 2,5mm-es tömör villanyvezetéket?

Figyelt kérdés
Van erre valamilyen speciális csatlakozó, és ha igen, hogyan kell keresnem?

2017. júl. 15. 14:11
 1/8 anonim ***** válasza:

[link]


De aztán nem leégetni a kéglit.

2017. júl. 15. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi, de ezek vezeték összekötők. Az én problémámat, az elágaztatást nem oldják meg.
2017. júl. 15. 18:19
 3/8 bamboochatheone ***** válasza:
Dehogynem. Elvágod a vezetéket, felblankolod és mivel van olyan Wago ami 3 csatlakozású abba beledugod a két szélébe a meglévő vezetékeket és középre pedig a leágaztatott vezetéket.
2017. júl. 15. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 bamboochatheone ***** válasza:
2017. júl. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Már én is tanultam ebből.
2017. júl. 16. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
82%
Minek szerel villanyt olyan, aki még elképzelni sem tud egy "elágazást"????
2017. júl. 16. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó! Valószínűleg elkerülte becses figyelmedet, a kérdésben szereplő "speciális csatlakozó" kifejezés. Hadd mondjam el neked, hogy már akkor villanyt szereltem, amikor te még az ötéves tervben sem szerepeltél. De mivel a műhelyem tele volt mindenféle bontott anyaggal, mindig abból dogoztam, ami amúgy is kéznél volt. És mivel szeretek mindent úgy megcsinálni, hogy csak egyszer kelljen hozzányúlni, az utóbbi 25 évben nem kellett figyelemmel kísérnem a kütyük evolúcióját.

Az új házamnál semmim sincs! Mindent úgy kell megvennem. Ne vess meg érte, ha olyan csatlakozót akarok venni, amit direkt erre a célra fejlesztettek ki. És ne vess meg érte, hogy van bátorságom kérdezni. Mindig azt vallottam, hogy valamit nem tudni nem bűn. De valamit nem megtanulni, amikor szükség (és lehetőség) van rá, annál nagyobb.

Ahogy Einstein mondta: Csak a hülyék tudnak mindent. A többiek életük végéig tanulnak.

2017. júl. 17. 09:39
 8/8 Fantom83 ***** válasza:
Wagó
2017. júl. 19. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!