Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Bútorlapba hogyan kell behajta...

Bútorlapba hogyan kell behajtani a linkelt képen lévő kis csavart?

Figyelt kérdés

[link]


Soha nem szereltem még ilyent, s segítőm sem akad.

Elő kell fúrni?


2017. aug. 18. 09:04
 1/7 anonim ***** válasza:

Ez nem oda való.

Szaladj el a barkácsboltba a sarokelemmel és kérj hozzá facsavart.


[link]

2017. aug. 18. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A szettet így árusítják, s azzal, hogy semmit nem kell hozzá venni. Én is olyanra gondoltam, mint amilyent mutatsz.
2017. aug. 18. 10:18
 3/7 anonim ***** válasza:
Mielőtt elmész csavart venni, mérd meg a bútorlap vastagságát. A csavar hegyének nem kell kijönnie
2017. aug. 18. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Kell, hogy legyen egy rajz hozzá.

Szerintem, amit a képről leolvasok, valamit derékszögbe rögzít a falhoz -Tipli+ csavar téglalap alakú feszítőlemez. A barna az lehet a takarólemez -ráhúzható. A két csillag csavar a derékszöglemez alsó részébe a két szélső furatba megy, ami a bútorlapba lévő anyába/menetes hüvelybe csatlakozik.

Áruld már el mi lenne ez? Polc, szekrény, virágtartó?

2017. aug. 18. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
58%

Szekrényt rögzíti a falhoz.

ha nem tudod....

Csak valószínűleg ezt egy adott szekrényhez készítették ezért e két facsavar helyett itt rendes metrikus van.

2017. aug. 18. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem csalóka a kép és nem metrikus a két kis csavar. Ránézésre olyannak tűnnek, mint a 8-9-12 cm-es PC ventillátorokhoz való PC házhoz rögzítő csavar, azaz nagyobb menetűek, mint a metrikus.

Ha így van, akkor kell legyen hozzá előkészített furat a bútoron, amennyiben a rögzítő a bútorhoz járt.

2017. aug. 21. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

6-os! Valóban nem metrikus csavarok, hanem bútorok összeállításához való. Elő kell fúrni.

Ilyent adnak (?) az IKEA bútorokhoz is.

Nem kaptam a bútorhoz semmiféle függesztőt, külön kellett megvenni. Egyedileg készült a spéci mérete miatt.

De ez mindegy, ez a cég nem ad hozzá semmit.

Végül reisser-csavart használtam.

2017. aug. 21. 23:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!