Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Ha fi-relé van a házban akkor...

Ha fi-relé van a házban akkor sima porszívóval kiszívhatom a vizet a fürdőkádból?

Figyelt kérdés
2017. szept. 3. 04:10
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Fi rele nelkul is azzal semmi baj nincs, de a porszivonak nem fog jot tenni az biztos, kiveve ha szaraz-nedves fajta. Kulonben a viz szerintem elobb akasztja meg a motor, mintsem erne ki a muanyag hazbol, bar meg nem teszteltem. Ha van Fi rele akkor amint a viz kier a kettos szigetelessel megaldot hazbol, mikozben erintkezik valamelyik polusaval a motornak(ha pedig foldelt akkor amint erintkezik a hazzal, vagy ha fem furdokad van akkor amint osszekotettesbe kerul barmilyen mas modon a foldpotenciaval ami elegendo potencialkulonbseget hoz letre ahhoz hogy 30mA folyon) abban a pillanatban a fi rele leold es szakitja az aramkort. Ha ez nincs akkor a sima kismegszakito jelleget tekintve valoszinu nem old le mert a viz nem annyira jo vezeto, bar kerdeses mennyi ion rohangal benne eppen, mekkora a kismegszakito, mennyi terheles van eppen az adott aramkoron, es mennyire aksztja meg magat a motort.
2017. szept. 3. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

+1 Előtartályal megoldható a leszívás de önmagában a porszívóval egy öngyilkosság a porszívónak.:))

De miért nem meregeted ki 1 vödörrel???,aztán a maradékot ronggyal kiszeded ... 10perc meló hozzá

2017. szept. 3. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 xswerdy ***** válasza:
100%
van már olyan fürdőkád is, aminek lefolyója van, így porszívó nélkül simán leereszted a vizet :-)
2017. szept. 3. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Porszívóval csináltam de nem működik a porszívó. Bevizesedett.
2017. szept. 3. 13:00
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem fért el benne a víz ezért alulról kiköpte a nagyját és elkezdett folyni belőle. Kicsit mintha meg is rázott volna, de nem vagyok benne biztos. Mezitláb voltam és éreztem valamit amikor hozzányúltam a kád széléhez.
2017. szept. 3. 13:01
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez Nem normális!!!...hajnal 4-kor se volt az!
2017. szept. 3. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Hallod ha ez komoly akkor sík hülye vagy.
2017. szept. 3. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egy fokkal kevésbé Darwin díjas annál, mintha glicerint és salétomsavat próváltál volna összerázni egy üvegben (gy.k: nitroglicerin...)
2017. szept. 7. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!