Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Melyikkel tudok vékony lemezt...

Melyikkel tudok vékony lemezt hegeszteni inkáb?

Figyelt kérdés
[link] [link]
2017. szept. 7. 12:47
 1/4 bamboochatheone ***** válasza:

Annyit tudok segíteni hogy berakom a két linket helyesen.

[link]


[link]


Mennyire vékony a lemez?

2017. szept. 7. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Autó karosszéria. Tudom. Igazából co.val, de...
2017. szept. 7. 18:59
 3/4 anonim ***** válasza:

Elektródával autót lakatolni kínszenvedés a vékony lemez és a rozsdás festett lemezek miatt.Mire az elektróda leolvad,addigra az íve már át is égeti a 0.8-as lemezt.

A vékony lemezhez a legjobb a Co2.

2017. szept. 7. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
12%

Mindenkepp egyenaram, akkor nem eselytelen.

Meg lehet csinalni ivvel is de oda mar kell biztos kez. Legutoljara 0.5 lemezt heggesztettem(ules alsoresze Ford Econovan), egy eleg kezdetleges CO-val. Nem volt fokozatmentes allitasi lehetoseg. Ennek ellenere az elrepedt reszeket osszevartam anyagaban, sot ossze is ferceltem egy ket helyen ahol a gyarban lustak voltak(a tartok eleg vastag anyagbol vannak a tobbihez kepest). Hat az is egy muveszet, a karosszerias Srac meg melletem nezet mint a lukinyul.


Vagyis nem remenytelen, de rengeteg gyakorlassal lehet akar 0.8-es lemezt is ivvel heggeszteni, de csak egyenarammal. Ha rozsdas akkor viszont felejtos, nincs az a biztoskezu aki azt meg tudja oldani, vagyis En meg nem lattam...


Ha ram hallgatsz van egy olasz marka Rossi neven, vegyel egy olyat, Vedogazost is tud, meg sima ivet. Invertes konnyu es pofon egyszeru. Es olcso is en kb 120E ert vettem....Persze ahhoz kepest amit tud :)

2017. szept. 8. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!