Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Mennyi a reális ára ennek a...

Mennyi a reális ára ennek a munkának?

Figyelt kérdés
32 négyzetméter járólapozás és csempézés egyben. Az első két nap (10 nap alatt végzett vele) legalább háromszor kérdeztem meg tőle kb.mit fizetek ezért a munkáért, azt mondta attól függ mennyi plusz munka lesz.Plusz munka nem volt,egyszer csak benyögi a munka felénél hogy otthon kiszámolta 75 ezer forint lesz. Mondtam az rohadt sok annyit nem fizetek. 15 ezer forintot számolt fel csak a lábazat körberakására. Elvileg ma fog végezni mindennel. Ja! és nagyon sok plusz anyagot elhasznált (3 zsákkal több ragasztó meg 2 dobozzal több csempét is elnyomott)
2017. szept. 10. 09:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Én m² áron dolgozom. Tehát előtte közlöm az árat. Több ragasztó akkor fogy ,ha egyenetlen a felület. De plusz két doboz csempe soknak tűnik. Hacsak nem valami ócska vacak és törik. Bár nem jártam így még. Attól függően hol laksz nem olyan vészes ám a 75 ezer

,Van aki anyag árban dolgozik.

2017. szept. 10. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Már vagy 8 éve, falun, számla nélkül 2-2200-ért csinálták a burkolás m2-t.

Így úgy gondolom, hogy most ez az ár reális, még alacsony is.

Az anyagfelhasználáshoz nem tudok hozzászólni, azt látni kellett volna, gondolom kellett az anyag, nem rakott több csempét. Esetleg több lett a vágási hulladék a kelleténél?


[link]


[link]

2017. szept. 10. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
A falba volt minimális eltérés,de nem annyi hogy 3 zsák anyag elmenjen. A csempe Zalakerámia, és faluban lakom :) Ha előbb mondja az árat akkor elküldöm ,és tovább keresgèlek.
2017. szept. 10. 09:33
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem te nem értesz hozzá, mert ha értenél, akkor te csináltad volna.

Mi haszna lett volna abból, hogy több munkát csinál magának?

Kétségtelen, hogy 32m2-re sok idő a 10 nap, folyamatos 8 órát számolva, de ha csak munka után tudta csinálni, akkor belefér.

Valójában te mennyit számoltál erre a munkára időben és pénzben?

Megkérdeztél másokat is?

A végeredmény minősége a megelégedésedre szolgál? ... mert akkor egy faluban nem tenném ki magamat annak, hogy a szájukra vesznek, hogy dolgoztatsz és nem fizeted ki.

Tanuld meg egy életre, hogy a "majd megegyezünk", meg a "nem fogunk összeveszni" az nem árajánlat!

2017. szept. 10. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Több embert meg kérdeztem de nem értek rá. A minőségről meg annyit,hogy a fuga tiszta lyukacsos. És nem arról van szó hogy nem akarok fizetni! A másik dolog aki naponta 3-4 alkalommal elrohangál van amikor órákra az szerintem leszarja az egészet. Sajnos későn tudtam meg hogy problémás a faszi, mert nem helybeli vagyok.
2017. szept. 10. 09:57
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
75E nem sok ennyi munkaert.
2017. szept. 10. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
A lyukacsos fugákat kapartasd ki és fugáztasd újból, mert az nem rendes munka, de egyebet nem igazán tehetsz most már.
2017. szept. 10. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
73%
Ez teljesen reális ár . Mit háborogsz? Azt hiszed más olcsóbb lett volna? Dehogy. A szakmunkát meg kell fizetni ha nem tetszik csináld meg. Nem tudod ugye. Akkor ne háborogj. Örülj hogy nem 150 -et mondott. Mert aki úgy egyezkedik munkadíjba hogy majd meglátjuk majd menetközben kiderül és megmondom sz meg is érdemli ha kihasználják. Az ilyen munkát m2-e csinálják mondjuk 2000forint m2 -e a munkadíjnak. Az összeg reális. Most mit akarsz elzavarod? Hívsz valakit helyette ? Még többre jössz ki
2017. szept. 10. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi is most lapoztattunk, Nagyjából ekkora területet, Zalakerámiás lappal. reÁlis ez az ár, csak sokáig készült. Nálunk egyik nap lapozott, násik nap fugázott. A fugázást tényleg javittasd ki.
2017. szept. 10. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
85%
Korrekt ár, bár úgy nálam SENKI nem kezd el úgy dolgozni hogy "majd meglátjuk". Mondjon egy olyan árat amiben nincs semmi plusszmunka, meg egy olyat ha esetleg szopás lenne valami vele. Egy min-max ár, csak hogy legyen mire készülni. Abból pedig hogy nem ért rá senki(árat sem mondtak)arra következtetek hogy halvány lila fingod nincs még nagyából sem a burkolók árainak.
2017. szept. 10. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!