Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Milyen varrógépet ajánlotok...

Milyen varrógépet ajánlotok kezdőknek?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretek varrni, kézzel már nagyon jól megy, és most szeretnék venni egy varrógépet. Még sosem volt varrógép a kezemben, ilyen értelemben vagyok kezdő. Olyat szeretnék, amivel mindenféle anyagot lehet varrni, de nem nehéz használni.

A válaszokat előre is köszönöm.



2017. szept. 15. 17:00
 1/5 anonim ***** válasza:
74%

Nekem egy bernina bernette /első gépem/

[link]


Meg vagyok elégedve vele. Egy barátnőmtől vettem, de ő alig használta. Lakik a közelben egy varrógép szerelő, azt mondta, hobbi célra, kezdésnek jó lesz. Heti 1-2 órát megy a gép, eddig hibátlan.

2017. szept. 15. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

brothers.


[link]


Gyártanak ipari gépeket is, több évtizedes tapasztalat, és megbízható hobbi gépeik vannak.

Könnyen kezelhetőek, egyszerű laikus is hamar beletanul ha már van némi alapismerete.

Minden anyag alatt mit értesz?

Sima vászon, pamut, műszálas és egyéb könnyű anyagokat tudsz egy 30-40 ezer forintos géppel is varrni.

2017. szept. 15. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
brother*
2017. szept. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
57%

Valójában mindegy mit veszel, egy kategóriában hasonlòt tudnak, kezelèsük sem ördöngössèg. Mindegyik gèpen megtalálod azokat a kezelőszerveket.

Olyant vegyèl ami szabad karos, ès fèm alkatrèszekből van.

Amit emlìtettek mindkettő jó, ès nagy gyártók.

2017. szept. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Olyan háztartási gép nincs, amivel mindent tudsz varrni. A nagyon vastag, több soros anyagokat, pl. farmert csak ipari géppel tudsz.
2017. szept. 16. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!