Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Nehéz megtanulni használni a...

Nehéz megtanulni használni a varrógépet?

Figyelt kérdés

2012. jan. 16. 13:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Teljesen egyéni, hogy ki milyen gyorsan tanulja meg, de alapból bárki meg tudja tanulni.
2012. jan. 16. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 fúróferkó ***** válasza:

Nem nehéz.Ha telefonodat megtanultad akkor ez is menni fog.))

Először olvasgatni kell a használati,karbantartási utasítását.Cérnát befűzni,alsó szálat felvetetni,orsózni,tűt cserélni.

Ha ez megy,egy vékony anyagot betenni a varrótalp alá,anyagtappancsot le,első fordulatokat kézi kerékkel,aztán lassú fordulattal motorral forgatni,az anyagot nem visszafogni,engedni,aztán már megy is szinte magától.

2012. jan. 16. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
bonyolult?
2012. jan. 16. 13:31
 4/6 A kérdező kommentje:
oké, köszönöm, megpróbálom :)
2012. jan. 16. 13:32
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem nehez,bar nekem azelött is volt egy Singer gepem amin egyedül tanultam meg varrni,most vettem nemreg egy modernabbat,egyszer neztem meg hogy kell a cernat befüzni,es semmi különös dolog,gondolom egy kezdönek bonyolultnak nez ki,de ha az utasitas szerint csinalod,egyaltalan nem.Persze meg kell tanulni,hogy vekony anyagot,vekony tüvel,es megfelelö cernaval kell varrni,es ugyanugy a vastag,kemenyebb anyagokat mint pl. a jeans,erösebb tüvel kell varrni.
2012. jan. 16. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
67%

Az biztos, hogy nem érdemes a nyári ruhakollekció varrásával kezdeni, de az alapok, némi próbavarrás, majd egyszerűbb munkák után egészen jó munkákat lehet összehozni, persze a megfelelő minőségű géppel. Nem szabad beleesni abba a hibába, hogy márka szerint veszel gépet, mert a Singernek is vannak egészen pocsék gépei.

Először kötelezően járj utána(fórumokon, boltokban), hogy kinek mi a véleménye adott gépekről, csak utána vásárolj, mert egy rossz konstrukció a pénzeden kívül a kedved is elveszi.

2012. jan. 16. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!