Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Konkrétan hol lehet kapni...

Konkrétan hol lehet kapni fekete táblafestéket? Eddig csak sötétzöldet láttam és az nem jó.

Figyelt kérdés
Nagyon nagyon fontos lenne minél hamarabb kifestenem, mert szorít az idő. Több helyen is megnéztem már, és eddig semmi. Ezért kérdezem, hogy tudtok konkrétan üzletet ajánlani? Egy kis doboz kéne, nem az a nagyon hatalmas. Kérlek segítsen aki tud!!!Köszönöm!
2010. jún. 2. 10:05
 1/8 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam, hogy Budapesten.
2010. jún. 2. 10:34
 2/8 anonim ***** válasza:
Próbáld meg a Google keresőjébe beirni a " fekete tábla festék" meghatározást, hátha kijön egy jó találat.
2010. jún. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
www.rayher.hu
2010. jún. 9. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
A keresőt használtam már, azzal indítottam. Utolsónak köszönöm, ez jó lenne, csak 80 ml 1000 ft-ért drága, mert több kéne. De mindenképp köszönöm!!
2010. jún. 9. 18:28
 5/8 anonim válasza:
www.kohazy.hu 2 literes kiszerelésben 7.500Ft.
2010. jún. 15. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Fekete - matt zománcfesték.
2010. jún. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
?? Ez a fekete matt zománcfesték is jó? Műanyag alapra vinném fel. Köszi mindenkinek
2010. jún. 21. 08:47
 8/8 anonim ***** válasza:

Fekete matt zománcfesték, hogy jó e műanyagra, azt nem tudom.

Én gipszkartonra kentem, arra jó lett, és lehet rá krétával írni.

A száradással meg a szag eltünésével várni kell.

2010. jún. 27. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!