Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Hogyan tudnék egy sima papír...

Hogyan tudnék egy sima papír sablont megerősíteni?

Figyelt kérdés

Van egy papírsablonom, amire szükségem lenne többször is még. A baj az hogy eléggé nincsen tartása. Gondoltam arra hogy lefúja ragasztó+víz-el aztán megszáradás után így elméletileg egy keményebb strapabíróbb valamit kéne kapnom, csak ugye ha leteszem valahova, kisimítom hogy úgy álljon ahogy szeretném, akkor meg oda ragad majd ...


Persze gondolkodtam hogy kivágom kartonból, de sajna túl részletes a minta és én nem bírom ilyen szépen kivágni kartonból. Meg a lehető legkisebb munka befektetéssel akarom. Esetleg még azon gondolkoztam, hogy meg csinálom ezt a vízes+ragasztós dolgot, és egy másik papírt teszek alá, így lesz 2 réteg merev papírom, de nagyon nem szeretném újra kivágni a mintát ... Ötletek?


2017. dec. 18. 13:29
 1/1 TappancsMancs ***** válasza:
100%
Fújd le több réteg lakk spray-vel.
2017. dec. 18. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!