Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Kisseb számszerijhoz hobby...

Kisseb számszerijhoz hobby célra milyen anyagból lehet "erökart, vagy nem tudom hogy hívják! "csinálni? Gondoltam már fa ágyrugora is. Vagy valami szénszálas akkor?

Figyelt kérdés
2017. dec. 27. 16:09
 1/8 bamboochatheone ***** válasza:
Ha fém is jó akkor autó laprugó.
2017. dec. 27. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Fantom83 ***** válasza:
73%
Szerintem először is egy megbízható védőszemüveget vegyél magadnak a legközelebbi barkács boltból! (a Sürgősségi Betegellátó Osztályon lassan telik az idő...)
2017. dec. 27. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Régifajta sílécből!

A YouTube-n találsz hozzá néhány videót is.

2017. dec. 27. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Laprugó
2017. dec. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
28%
Hobbi célra számszeríj? Remélem nem akarsz senkire/semmire lövöldözni hobbiból... értelmesebb szórakozás nem jutott eszedbe? Vagy csak simán szadista vagy, mint Joffrey a Trónok harcából?
2017. dec. 27. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Síléc, erősebb pecabot, bármilyen rugó acél lemez, rúd. Autó laprugó a legjobb, de ez baromi erős. Rengeteg videó van a neten, ahol PVC csőből csinálnak íjakat, számszeríjakat.
2017. dec. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Lacás1976 válasza:

5 ös szerinted mindenki szadista, pszichopata aki számszeríjat csinál képzeld én már 6 ot csináltam és egyikkel se lőttem le senkit és semmit.


Kedves kérdező vehetsz is kart készen, de ha még nem tudsz jó elsütő mechanikát csinálni addig inkább ne. Kezd mondjuk vékony laprugóval ami nem túl erős és ugy hslafj felfelé. Írj privátba és segitek

2018. jan. 26. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Bálint6969 válasza:
az autó laprugót nem javasolnám.Sokan készítenek belőle karokat,de azzal pont ugyanaz a baj mint a középkori számszeríjaknál.Bár az erejük nagy az ideg kifutása rövid,nem tudod annnyira megfeszíteni,és így nem tud annyi energiát átadni a vesszőnek.Amúgy e-bayen 12000-ért lehet kapni(kiszállítással együtt) nagyon jó gyári karokat
2018. nov. 14. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!