Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Magyarországon miért nem...

Bamboochatheone kérdése:

Magyarországon miért nem terjedt el az ütvecsavarozó?

Figyelt kérdés

Mióta kipróbáltam egy kisebb ütvecsavarozót azóta el sem tudom képzelni anélkül a műhelyemet, viszont sokan hülyének néznek hogy minek veszek egy gépet csak azért hogy csavarozzak amikor van akkus fúró-csavarozóm. Szerintem sokkal kényelmesebb és hamarabb tudok vele megbízható kötést készíteni.

Egy kis összehasonlítás annak aki nem ismerné: [link]



2017. dec. 29. 20:25
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Elterjedt csak nem otthoni használatra 30 fölött kezdődnek,és ha valaki napi szinten használja a munkájához akkor még ez a kategória is karcsú.
2017. dec. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
75%
Facsavarhoz nem kell :D
2017. dec. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
74%
Figyu én nem vágom, de ahogy a pali látványosan szenved a másodikkal...
2017. dec. 30. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Mert az otthoni barkácsoló elsősorban költséghatékonyan oldja meg az eszközbeszerzéseit, a tíz db csavar behajtásához pedig bőven elég a négyezer forintos tescos aksisbehajtó.

Profi felhasználók körében pedig nem igaz, hogy nem terjedt el, mert ismerik és használják is.

2017. dec. 30. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 TappancsMancs ***** válasza:

Ez csak egy üzlet és kb 100as választék gondolhatjuk, hogy nem a semmire. Neked volt ez új.

[link]

2017. dec. 30. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nekem is van(Lídl-s).

Próbálj meg nélküle otthon egy robogó variátorát szétszedni,felújítani,majd összerakni! Nem mondom,hohy nem lehet,de vele gyerekjáték!

2017. dec. 30. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Bármilyen műhelyekben az az alap hogy legyen, csak levegős van általában.
2018. jan. 1. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
A levegős az más. Persze ugyanazt csinálja, de jelenleg a (főleg) 1/4"-os befogású csavarozó van porondon. :) Köszönöm mindenkinek a válaszokat.
2018. jan. 1. 17:32
 9/9 Carpenter ***** válasza:

Mi kb 3 éve vettünk egy kis hálózati Makita ütvecsavarozót, napi szinten használjuk ács munkálatokhoz iparilag.

A panelcsavarokon kívül (külön nagy nyomatékú csavarbehajtót igényel) mindent azzal csavarunk be. Elnyűhetetlen és a bitfejek élettartama is többszörösére növekszik, sokkal pontosabban lehet becsavarni vele a csavarokat legyen szó csak annyiról hogy ne süllyedjen bele a csavar feje a fába vagy gipszkartonozásnál állítócsavar. Egyszóval imádjuk soha nem maradhat el és tervezzük az akkumulátoros kivitelből is beszerezni néhányat.

2018. jan. 6. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!